Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Jojo, dovodov na foliculitis je hromada a tie treba podla druhu/priciny spravne adresovat
en.wikipedia.org
Na streptkoky a stafylokoky je ucinny citricidal, na plesne najma oreganovy olej(2-10% koncentracia)
Moze pomoct aj koloidna strieborna voda, samozrejme, lebo ta je antimikrobialna na hromady roznych mikrobov.
Ja byt tebou si namiesam kokosovy olej s 1$ citricidalu a 2% oreganoveho oleja a dam si to na mokre vlasy na noc.
Pozor na pouzivanie samponov casto, to vysusuje kozu a tato potom praska a chytia sa do nej rozne infekcie sod stafylokokov az po plesne, bezne tinea.
Ja osobne si vlasy umyvam len raz do tyzdna detskym samponom, do ktoreho na zmiernenie odmastovania pridavam 10% oleja Inac si ich len oplachnem cistou nechlorovanou vodou.

RNG

Eminka, nieco na tom je, len neviem este stale nakolko to u koho ovplyvnuje zivot.
Najlepsie je naucit sa pocuvat na signaly vlastneho tela a podla toho si stravu prisposobit.
Ale to neznamenam ze nema byt velmi pestra. Pestrost je dolezita, hoci mnozstva jednotlivych zloziek si clovek ma prisposobit podla individualnej potreby tela

jojojo55

Prosim co odporucate na folikulitidu na hlave?
Mam doma koloidne striebro, oreg. olej od now.. Neda sa z toho nieco ukuchtit ? :) nejako to tam dezinfikovat. Stravu mam bez muky a cukru

drobnytrupik

A ešte sa chcem spýtať, olej z pestreca mariánskeho za studena lisovaný má tiež taký účinok ako kapsule? v akej účinnej dávke ho treba brať? ako dlho je potrebné sa držať protokolu dr.Berksona?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.