Otázky na RNG

RNG

drobnytrupik, hromazdovanie zeleza v peceni je dedicna zalezitost, da sa zmiernit vyhybanim sa jedlam a liekom s privela zelezom, chelaciou zeleza, pripadne dost castym krvacanim/phlebotomia
en.wikipedia.org
Odporucam aspon jeden 3 tyzdenny cyklus na precistenie a regeneraciu pecene, tj protokol dr Berksona a hodne mikrovlaknin.

RNG

Na nehojace sa rany casto pomoze zmes kokosoveho oleja, jemneho praskoveho cukru a par kvapiek citricidalu.
Ja ako cukrovkar inac s nehojacimi sa ranami mam tuto zmes v kazdej kupelni a pri poraneni alebo stipnuti hmyzom si to okamzite natriem a tak sa mi rany zahoja do tyzdna.

RNG

PF, samozrejme mozes brat vsetko menovane naraz, tj v ten isty den
Ak mas na oregano zelatinove tobolky od firmy NOW, tak tam odporucam brat 3 x 2 tobolky s jedlom
Sublingual forma by to mala hovorit na flaske

RNG

Dana, pozri cez google.sk pod mojim nickom na temy alergie, infekcie a imunita.
Spravne adresovane infekcie a vzdusne alergie nevyzaduju nic z farmaceutickych liekov, zialbohu lekari ti predpisu len farmaceutika, ktore ako sama vidis nepracuju tak ako by mali.
Odporucam minimalne kvapky roztoku citricidalu, NAC a Serrapeptazu na odhloenenie, a samozrejme aj oreganovy olej, ktory nbielen odhlienuje, ale aj potlaci rozne kvasne a plesnove infekcie, ktore atb casto len podporia.
No a pripadne aj ine doplomnky,l co odporucam vlastne kazdemu, ako selen jod, zinok, vitaminy C E D-3 K-2 a samozrejme zmes mikrovlaknin a nasadit si probiotika, co robia pre nasu obranu ovela viac, nez je samotne telo schopne.

Roman27

Zdravim pan RNG,
Nasiel som clanok kde ste spominaly o prístroji na vyrobu koloidne striebra ho kt. vyroby striebro velkosti 2 nm.Kde sa da prodim Vas tento pristroj na slovesku zohnat? Je bezpecne brat koloifne striebro napr. 1/2 roka?
Ďakujem za Váš čas

Príjemný večer želám

drobnytrupik

Dobrý deň,
znova sa obraciam na Vás otázkou ohľadom maminho zdravia.
Kvôli tej Pancytopénii bola na kontrole na Hematológii, kde jej brali znova odbery a zistili je síce zvýšené trombocyty ( čiže zlepšenie) ale zároveň jej zistili v sére prítomnú antierytrocytovú aloprotilátku anti -K, susp. anti-Cw.
Môžte mi vysvetliť čo to je? čo sa s tým dá niečo robiť? sú na to nejaké vitamínové doplnky, prípadne úprava stravy?
A ďalej jej zistili, že železo sa v tele nespotrebováva, ale sa jej ukladá v pečeni, a tým má pečeň poškodenú. stanovili jej diagnózu hepathopatia a trombocytopénia, t.č. bez známok hemoragickej diatézy.
Ja som jej nasadila, vitamíny radu B,a aj protokol dr.Berksona, len by som chcela vedieť či oregánový olej je lepší v kapsuliach alebo kvapky ( alebo ten kde je stanovený 55% carcakrol?) a čo na to železo, aby sa neukladalo v pečeni.
Za Vašu odpoveď vopred ďakujem

lumaraki

Ahoj, RNG.
Moj starsi brat ma ranu na nohe, ale nevedela som aku. Dnes som sa dozvedela, ze ide o svrbivku /prurigo/a ze to ma uz vyse 30 rokov.
Liecil sa uz rozne, ale dnes ho to tak svrbi, ze si nevie poradit.
Prosim ta, porad, co ma brat robit. Da sa nejako pomost?
Velmi ti dakujem za rady, lumaraki

lumaraki

Ahoj, RNG.
Kupila som si doplnky na protokol Dr. Berksona
a tiez na mykoplazmy.
Co odporucas robit prv?
Naraz to asi nebude rozumne kvoli toxinom?
Dakujem lumaraki.

PF2014

Ahoj, objednal som si nasledujúce položky a chcem sa spýtať, či to dobre užívam, a či to môžem všetko naraz, lebo dal som to do seba na jedenkrát.

Oregano oil - min. 55% carvacol, užil som 2 tablety naraz.

NAC - 600 mg- 4 kapsuly som si dal.

cat´s claw - 30 kvapiek do malého množstva vody, tuším 3 krát denne je písané v návode.

Citricidal 34% - 15 kvapiek s vodou 3 krát denne.

A užívam aj B12 5000 mcg, len neviem či to mám pod jazyk alebo nie, lebo nepíše sa tam sublilingual či ako sa tomu hovorí.