Otázky na RNG

lumaraki

Ahoj RNG.
Znovu ta prosim o radu. Moja znama z velkeho fyzickeho vytazenia /je slabej konstrukcie a ma tazku pracu/ a tiez z psychickeho /problemovy teanedger/ zacala sa chviet a mat psycicke potiaze. Zacala sa liecit u psyciatra, ale siaha aj po pohariku.
Neviem, co uziva. ale myslela som na 5-HTP, omega-3. Moze toto uzivat s liekmi?
/Ma aj ceeliakiu/ Porad mi prosim ta, ako sa da pomoct. Dakujem ti, lumaraki.

RNG

Nuz su napr rozne rastlinne steroly, co podporuju hormonalne zmeny v tele, tj aj zmeny, co podporia rast prs.
Viac na to najdes cez google.sk uvedenm mojho nicku a slova prsia.
Tam som dal porovnavanie roznych doplnkov na to, a ich ucinnosti podla prieskumu spotrebitelov.

Maruska9

Dobry den pan Rng,

mam 23 rokov,prsia mam Ačka a chcela by som sa Vas spytat, ci by ste mi vedeli poradit nieco na zvacsenie prs (pokial niesom velmi naivna- tak nieco co najtrvalejsie) na prirodnej baze.

Velmi pekne dakujem :)

RNG

Coccinelle, ja som z predajni doplnkov uz vyse 5 rokov von, takze ti mozem poradit len zdroje, z ktorych sim ich pre vlastnu spotrebu a celu rodinu objednavam aj ja.
Niesto echinacey radim skor astragalus, lebo na echinaceu sa casto po par tyzdnoch vybuduje alergie. Celkove na viralne si pozri cez google.sk pod mojim nickom na temu herpes, tam je tych antiviralnych kopa.
Deto dostavaju nakazy do tela v skolkach hlavne z kvapockovej nakazy vo vzduchu, kedze ich davaju do dost malych a slabo vetranych miestnosti, kde su v malych vzdialenostiach od seba, tj si vymienaju medzi sebou rozne mikroby.
Oreganovyn olej zasadne, kedze je to paliva korenina odporucam najma v enterickych zelatinovych tobolkach, ako to ma napr firma NOW Foods, najdes ju napr v iherb, kde tam uvedies oil of oregano, enteric, NOW
Na nakazy v prinosnyc dutinach je najucinnejsie kvapkat kvapky roztoku citricidalu, profesional do nosa. Koncentracia potrebna na roztok je 4 kvapky toho citricidalu do deci vody alebo este lepsie kokosoveho oleja.

coccinelle

A tiez este mi poradte, co je dat na bolavu pusu. Vzdy pred tym ako u nej prepukne nadcha ju boli-pali podnebie a neskor aj dasno-vnutorna strana lica. Aftu nema, na dasne to vyzera ako otlacene od zuba. Musi ju to dost boliet lebo sa na to budi a vtedy aj dost slinta. Dakujem

coccinelle

dakujem za radu a teraz prosim o radu pre moju 5rocnu dceru. po 4dnoch v skolke je uz chora, zatial nadcha, teplota 38.5, bude asi aj vyssia a vacsinou sa jej po par dnoch pridruzi aj kasel. Davame C,D-to bude brat cely skolsky rok a pri chorobe aj B. Davam jej pri chorobe oreganovy olej a mame aj echinaceu. Moze uzivat obidva preparaty, nepodrazdi to zaludok a ma vyznam davat obidva? Alebo co ine by bolo vhodnejsie? Nadchy a kasel mava pocas skolky casto. Pred dvomi rokmi sme boli na testoch, imunitu ma v poriadku. Davnejsie brala dlhodobo infant dophilus, ale nepohlo to. Rozmyslam, ze skusime probiotika s Lactobacillus bulgaricus, napr.Lactoflor. Alebo mi odporucte nieco vhodnejsie na posilnenie imunity.Kolko vit. C sa ma uzivat preventivne a kolko pri chorobe?Ked to zacala uzivat asi pred rokom tak sa vyhadzala z 250mg, postupne sme sa dopracovali k 500mg denne. Kojim mladsiu dceru a rozmyslam, ze by som aj tejto starsej davala odstriekane mlieko, pomohlo by jej to? A pomoze ak budem ja brat nieco na imunitu, aby sa mladsia nenakazila od starsej? Ponukate aj vy nejake doplnky? Ak ano, kde na webe sa daju najst? Vopred dakujem za kazdu radu.

RNG

Samozrejme odporucam pre neho brat aj aspon 2 lyzice praskoveho lecitinu tyzdenne, lebo ma iste zanesene cievy a tukovymi a tukovobielkovinnymi nanosami,ptre to sa tak lahko zapchaju zrazeninami krvi.

Martin223

RNG nedostal som tvoj mail, neviem prečo. Ak maš čas mohol by si mi prosím ťa napísať ešte raz? Ďakujem....

martinsk223@gmail.com

niki24

Dobry den.Potrebujem poradit..mojmu mužovi zistili Trombozu.Je po uraze laveho kolena a pri pouzivani kolennehostahovacieho pasu sa mu zhorsila priechodnost krvy v zilach.Uz to ma v strasnom stave,uz bral injekcie na zriedenie,potom aj lieky ktore bral 3 mesiace.Ono sa mu to trocha zlepsilo ale musel dodrziavat pauzu pri brati liekov a v tom obdobi sa mu to znova vratilo a este viac zhorsilo a muz nechce odznova zacat s chodenim po nemocniciach a doktoroch ako laboratorna myš a uz ma aj bolesti.Kedze znama mi odporucila pripravok Serapeptaza a chcem vediet ako silny pripravok mu mam kupit lebo muž je dost velky chlap ma 190 vyšku a 120 kg vahu...myslim ze slaby pripravok by bol pre neho nevhodne kupovat a na druhu stranku aby aj ten pripravok mal ucinky.Prosim o radu lebo sa o neho bojim a nechcem ho stratit.Dakujem