Otázky na RNG

Terry90

Dakujem za odpoved. Este som sa chcel opytat, ci podla teba su omega-3 bezpecne aj vo vacsich davkach tj ci prilis nezdriedia krv alebo neuskodia prostate. Ake davky su bezpecne?

mendy1

Dobrý deň, pisala som Vam včera otazku pod menom Natalia, len asi to nie je moc prehladne medzi tolkými prispevkami, tak Vam píšem aj sem.
Prosim Vas neviete mi poradiť niečo učinné na zakal sklovca? Nemam na mysli sivy zakal ten mi už operovali. Len som začala po operacii vnimať zakaly v sklovci ale až tak neprijemne že vidim ako pod vodou alebo cez šede čmuhy a pavučinky. Už ma nebavi počuvať tie klamne odpovede očnych chirurgov že je to normalne a vidi tak každy. Treba si zvyknuť. Určite každy nevidi ako cez špinave zamastene okuliare. Nech si to skusia na par dni či by si zvykli. Ani neviem v čom môže byť problem ked su zakaly v takom veľkom množstve. Napr v strave,vitaminy, bielkoviny, alebo prosim čo mam zmeniť, uživať... aby mi zakaly zmizli a videla by som čisto ako iní ľudia? Mam 30 rokov.

Ďakujem

Peggy23

Dobry deň pan RNG, chcem sa Vas opytat, či by ste mi vedeli odpovedat na moju otazku, problem. Prečo keď sa mi zapalia nadobličky mi neprekrvuje do mozgu, len ležim a som oničom, neviem rozmyšlat, som slaba,volakedy som mala strach a uzkost(problem s dychanim), napatie. Teraz mam tie iste zapaly, ale telo uplne inak reaguje, proste nevladzem, ževraj depresia. Neviem, či mi rozumiete. Jednoducho v minulosti zapaly prešli do chronicity, niekto ma vysoky tlak, niekto ma problem s prekrvenim. Prečo už telo nevie zlikvidovat tie zapaly a stavaju sa chronicke a takto sa to prejavuje? Dakujem za odpoveď
Chcem si kupit aj ten extrakt z olivovych listov a ostatne vitaminove doplnky z i herb, len neviem ako. Dam si to do košika a kurier mi to donesie, alebo mi to pošlu poštou? Diky za odpoveď.

RNG

Nevidim ziadny dovod pre co nie. Len pozor s amygdalinom, vyssie davky pod vplyvom zaludocnych kyselin vyvijaju kyanidy, pre to osobne som s amygdalinom opatrny.
Idealne amygdalin sa dava injekcne do ciev alebo berie entericky pokryty, aby ho zaludocne kyseliny nerozlozili a aby sa absorboval az v crevach, kde sa dostane do obehu ako neskodna latka a rozpadava na kyanidy az v kyslych rakovinnych bunkach

RNG

Nevidim ziadny dovod pre co nie. Len pozor s amygdalinom, vyssie davky pod vplyvom zaludocnych kyselin vyvijaju kyanidy, pre to osobne som s amygdalinom opatrny.
Idealne amygdalin sa dava injekcne do ciev alebo berie entericky pokryty, aby ho zaludocne kyseliny nerozlozili a aby sa absorboval az v crevach, kde sa dostane do obehu ako neskodna latka a rozpadava na kyanidy az v kyslych rakovinnych bunkach

RNG

Roman 27, pouzivaj vsetko na raz, a aj tak neviem, ci ti to dostatocne pomoze.
Ja radim najma extrakt z olivovych listov(davka oleuropeinu je 3 x 300 mg) tiez kvapky samento, coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho a zaroven brat odmaskovace, ako serrapaptaza(3 x 120 000 IU) a NAC(2 x 600 az 1200 mg)

Roman27

Zdravim Vas RNG,

Viete mi prosim poradit? Mam chlamidie v dutinach a este doliecujem boreliozu. Co je sinejsie na to? MMS, Citricidal(mam 60% z USA od firmy CRM Co Inc...myslite inak ze je fajn tento?) bo koloidne striebro 20ppm 100ml denne? Môžem popripade uživať všetko naraz?

Dakujem za Vas cas...

Z pozdravom Roman

RNG

Na klby pomaha brat rozne klbove doplnky, od zelatiny(zivocisnej), huspeniny, obhryzania dobre uvarenych kosti a sliach az po doplnky obsahujuce glucosamine, hyaluronicku kyseliny, MSM a rozne protizapalove.

RNG

AS2, na polyneuropatiu si trebazvysit viralnu imunitu v prvom rade, lebo su to rozne virusy, co napadaju nervove obaly. pozri cez google pod mojim nickom a slovom herpes, ako na to roznymi doplnkami. Odporucam jej brat aj DHA, 1.5 gramu denne, najdes ho v krill oleji alebo este lepsie v calamarine. Tato omega 3 kyselina je totiz nevyhnutna na regeneraciu poskodenych nervovych obalov=myelinu.
Kblove bolesti a rozne ine reumaticke bolesti su najma vysledkom cinnosti roznych vnutrobunecnych parazitov
mykoplaziem. Ja proti nim bojujem uspesne pouzivanim extraktu z olivovych listov, a kvapiek samento, coumanda, a banderol. To iste pomaha aj proti dnes velmi castym boreliozam a chklamidiam, co tiez moze viest k reumatickym problemom(artritis, osteoartritis...)
Krce v nohach mozu byt vysledok nedostatku draslika, odporucam solit solou so znizenym obsahom sodika, kde je sodik ciastocne nahradeny draslikom.
Na vyrony a krvne zrazeniny v tele pomaha brat fibrinolyticke enzymy, ako nattokinazu( 3 x 4000 FU) alebo serrapaptazu( 3 x 120 000 IU)
Mastickovanie zvonku tomu velmi nepomaha.
Heparin a jeho rozne derivaty sice riedia krv, ale nevedia rozpustit krvne zrazeniny, ani ked si ich pichas do brucha.