Otázky na RNG

RNG

Janelan, davka betaglukanov(kvasnicivych) je 3 x 500 mg. Prve ucinky sa ukazu uz za par dni, plny ucinok to dosiahne asi za 20 dni. Samozrejme tu zvysenu aktivitu a pocet bielych krviniek treba udriavat dlhodobo, pokial sa zdravotny problem, na co to beries nevyriesi.
Zialbohu multiple myeloma obvykle vyzaduje aj ine doplnky, ako protiplesnove(najma oreganovy olej) a protirakovinne, ako alkalizujuci chlorid cezia(2 x 1.5 gramu) a aspon caj z gravioly(6 gramov, alebo rovnake mnozstvo kapsul, tiez odmorovanie tela entericky pokrytymi enzymami, ako napr vyrobok firmy Solgar, , kde v jednej entericky pokrytej tablete je ekvivalent 3 gramov pancreatinu. Davka je 2 x 2 tabletky tj az 12 gramov pankreatinu denne
Zialvohu jedna "zazracna pilulka" neexistuje, traba brat viacero silnych protirakovinnych a protiplesnovych, kedze oba problemy su pri myelome pritomne.

janelan

a tiez uz tri mesiace uzivam aktivne pankretin Solgar v davke 2x2 mam si dat uz pauzu alebo sa to moze neobmedzeme brat v tejto davke dost ma bolieva pecen a bola som aj na sono vsetko negativne

janelan

a prosim vas este jeden nazor mam osteoporozu 3 stupna a myelomy mam uz v chrbtici chcem sa spytat ci je mozne zvratit tento stav ci je mozne vobec takto pokrocilu osteoporozu liecit uzivam liek Protelos dlhe roky. Ak sa to da prosim poradte co s tym

janelan

Ahoj RNG práve mi konečne prišli beta glukány obj. som z NOW Foods IMMUNE RENEW 200mg z hub a BETA GLUCANS with IMMUNENHANCER 250mg y kvasnic prosim porad kolko z kazdeho kombinaciu mam denne uzit potrebujem ucinok Biobranu ako uvadza ten japonsky lekar na mnohopocetný myelom(lymfoproliferativne ochorenie) a este ako dlho to mozem a kedy najlespie v ktoru hodinu brat dakujem

RNG

Orol drzim palce, aj na Slovensku rastie kopa uzitocnych bylin. Sipkove lekavare, anajma studene vytazky su vyborne, dobre je rozdrvit suche plody uplne, lebo prave semena su zdrojom velmi silnych antioxidantov, povacsine vodorozpustnych.A obsahuje aj protizapalove latky , preto je uzitocna pri reumach.Samozrejme tu hovorime o vacsich davkach.

RNG

Iva, pomozu ti rozne protipalove, ako curcuminoidy s bioperinom, boswelin, serrapeptaza , ale zapal je sposobeny niecim mikrobialnym pravdepodobne a to treba tak isto adresovat, nielen potlacat zapal. Na to odporucam pit roztok citricidalu, brat oreganovy olej, berberine v davke 2 x 1 gram je tiez ucinny na rozne urinarne nakazy, ku ktorym aj toto patri.A mnookrat je to prenosne pohlavnym stykom.
Moze to byt sposobene aj nedostatocnou cirkulaciou, kde pomoze riedit krv serrapeptazou a nattokinazou.
Ine dovody su zriedkavejsie, ale aj ovela nebezpecnejsie, vcitane rakovin

orol

Ahoj RNG
(k prispevku RNG 00:22)
-Zbieram byliny a pokial budem zit, budem zbierat byliny z volnej prirody (co nepoznam, resp. u nas nerastie kupujem, ako aj potravinove doplnky, ak uznam za vhodne a rozumne. -----Tinkturu z plodov Rosa canina potrebujem z dovodov, ze ju chcem kombinovat z inymi tinkturami a takto vnutorne uzivat. P.s- naviac, fructus Rosa canina je kralom v obsahu prirodneho vitaminu C a nazbieram si ho vlastnorucne, cize spojim prijemné s uzitocnym. Inac, dnes som to „nalozil“ a po par hodinach a pretraseni pozeram, ze to ma uz terazt nadhernu farbu (dal som suche rozdrvene plody, semena som zväcsa odstranil).
Pekny a daritelny den zelam.

RNG

Orol, 60% liehu obsahuje aj 40% vody, tj vitamin C sa v tom rozhodne vyluhuje.
Ale od rokov 1930-tych sa vitamin C vyraba v kvalite bioidentickej, tj nie je dovod na vyrobu ovela drahsich vyluhov.