Otázky na RNG

eminka

Čiže nemôže to ani malému dieťaťu urobiť žiadny problém, užívať serrapeptazu napriek zakazu firmy,ktora to udava na svojom letaku.

RNG

E-a ja uz vyse 5 rokov nepredavanm ani sa nijak komercne nezaoberam potravinovymi doplnkami, len sem este pisem o nich, skor zo zotrvacnosti a snahy pomoct ludom, tj informovat ich o veciach, ktore sa pre financne a ine zaujmy roznych skupin na svete celkove potlacaju.

E-a

Dobry vecer RNG.
Je mozne na Vas ziskat nejaky kontakt? Mala by som zaujem o Vase preparaty spolu s poradenstvom...
Dakujem

eminka

Prečo je prosim napisane na serrapeptaze,ze nie je vhodna do 25rokov? ja podla vasich odporuceni davam aj malym detom.dakujem

RNG

Jod selen Ecko a D-3 sa zdrZuju v tele dlhodobo, takze ich ber hociako chces, len v priemere by si ich mala brat dost. Vitamin C ale z tela vypadava velmi rychlo, preto ho treba brat co najcastejsie cez den
A ja odporucam vitamin Cbrat aspon 3 000 mg=3 gramy denne, podla rad najma Linusa Paulinga, dvojnasobneho nositela Nobelovej ceny z casov, ked ju este davali za skutocne zasluhy a nie dnes, ked ju davaju kadekomu, co sa o nu nezasluzil, vid Obama. Inac "megadavky" vitaminu C sa pomaly prebojovavaju aj do monopolnej mediciny, donekonecna sa pravda neda zastierat.

redka

a ako to cele brat? asi ten selen by mal ist s jodom... ale so selenom je asi dobre hned brat aj ecko... zas nehcem 10 tabliet naraz hlatat :)