Otázky na RNG

nika82

ahoj RNG, vela som citala tvoje rady na stranke. vedel by si mi prosim ta poradit ohladne mojej otazky. dnes som nemohla vstat z postele a jedla som iba 1 banan a trosku caju. dakujem za pomoc

www.zdravie.sk

RNG

Na cistenie pecene treba protokol dr Berksona a hodne mikrovlaknin.
Neviem, ci ti saw palmetto znizi acne, ale je to mozne.

lia223

zdravim RNG,
môžeš mi prosím napísať ako dávkovať Modified citrus pectines? stačí ked je v jednej tobolke 1,5 g? po jedle či na nalačno?
Dakujem Ti velmi pekne!

Jozefe

Pozdravujem a prajem príjemný predvianočný čas.Chcel by som užívať saw palmetto na zníženie 5-alfa reduktázy ktorá sa podiela na vzniku DHT a následnom vzniku akné(o rafinovaných olejoch viem,aj tým sa samozrejme vyhýbam).Aká je prosím vás účinná dávka?A ešte niečo by som potreboval poradiť na očistenie pečene od velkého mnozstva vitamínu A.Vraj je dobré žutie semien pestreca mariánskeho.Ďakujem.

RNG

Vodne flase su obvykle PEEK alebo PET. Ak su dobre vyplachnute destilovanou vodou, koloidna strieborna voda kvalitna, v nich vydrzi aj dlhe mesiace, aj na slnku

RNG

Anima, je hromada plastov co neznici koloidnu streibornu vodu. Napr Polyetylen(HDP)polypropulen, Peek, Pet a podobne Silne ucinne na rozne mikroby su koloidno ionicke roztoky. Pre konkurenciu roznych vyrobcov koloidnuch striebornych vod a sa okolo nich siri hromada lzi. Ucinnost ionov je az 27 000 krat tak velka, ako neutralnych ciastociek.Zialvbohu sa rekombinuju za par sekund, ked sa stretnu s rozptokmi obsahujuciomi rozne soli. Neutralne ciastocky su ovela menej ucinne, ale trvaju v tele velmi dlho. A cim su mensie, tym, su ucinnejsie. Len neutralne ciastocky pod 2 nanometre sa mozu absorbovat a cestovat z bunky do bunky. Kva;litna koloidna stieborna voda je krystalovocista,lebo ciastocky velkosti pod 5 nanometrov su neviditelne. A ma znacne kovovu chut.

Anima

Ahoj RNG. Moze sa koloidnd striebro skladovat v plastovej flasi od miberalky? Doteraz ked som si objednala bolo v tmavom skle, teraz od noveho zdroja som obdrzala v beznej plastovej flasi.. a ako si overim ci je roztok naozaj koloidny alebo len iontovy? Dakujem

RNG

Proti chrapaniu predavaju nasadky na zuby, ktore posunu spodnu celust dopredu a tym otvoria dychaciu trubicu
www.google.com
Mozna maju aj detske modely.