Otázky na RNG

RNG

IH95, lekari robia na srdce rozne testy, ale ked nemas dost energie, slabu vydrz alebo prirychlu a plytky tep, tak to samotne naznacuje na nedostatocnu vyrobu energie v srdcovom svale, tj je to zalezitost ATP a mitochondrii, pripadne koenzymu CQ-10(ubiquinol)
Niekomu pomoze uz aj doplnok horcika a vapnika, ale nie kazdemu.
AQj zapchate vencove cievy sa podobne prejavuju, preto kazdemu radim si porvidelne cistit cievy lecitinom, pripadne riedit krv, aby lepsie plynula

RNG

Janelan, ja uz davno neradim byliny ako take ale silne vytazky z nich. Pri hubach su to koncentraty, kde je presne napisany obsah betaglukanov.
Graviola sa zatial este predava len ako susene listy toho ovocneho stromu, kedze ma vyse 80 aktivnych latok a zatial nevedia, ktore koncentrovat a ktore vyhodit

RNG

janelan, po spaleni ber niekolko dni velke davky vitaminu E, az 1200 IU, pripadne si ho natri aj na spaleniny.
Ja si vyrabam svoje vlastne kremy, kam pridavam podla potreby jemny prasok kyslicnika zinocnateho(oxid zinocnaty/zinkova beloba), 0.1 mikrona velke castice. Kupil som ho na internete. Viac okolo zlozenia kremov najdes pod mojim nickom a prirodna kozmetika.

MIOMIO

Dobrý večer,
trošku od veci, ale prosím ťa RNG, neviem sa dostať na stránku rng uforum.sk. Funguje ešte? ďakujem za odpoveď

Nick44

RNG keď uživam jednu alebo zopár aminokyselín, nebudú vytláčať ostatné doležité aminokyseliny v organizme? Alebo nemože sa nejak narušiť pomer aminokyselín? Dakujem.

lh95

zdravim RNG mam napisane v sprave...EKG SR pravy typ krivky , PQ2 v norme , ST bez denivelizacie, -T a VR,V1, R/S vo V4 fr 99 kontorlne EKG:bez zmeny až na -T vo V2 s naznačenymi elevaciami ST vo V1-V4 fr 49...vysvetlimi niekto čo znamena to V4 -T vo V2 s elevaciami co to znamena? dakujem :) dakujem za vsvetlenie a este mam ste mi pisali : Nuz mozu to sposobovat aj rozne vykyvy v hladinach neurotransmiterov, ale moj prvy odhad by bol nedostatocna energia vytvarana v srdci pre nedostatok alebo horcika, alebo draslika, alebo vitaminu B-4, adeninu, ktory si ma vlastne telo vyrabat samo, ale zrejme nie u kazdeho. Skus si doplnit tie mineraly a brat nejaky zdroj adeninu, najlepsie priamo ATP, co je potrebne na tvorbu energie v mitochondriach v srdcovom svale.

Mozno mas aj nedostatok mitochondrii v srdcovom svale a preto ti bije pri mamahe srdce prirychlo, ale plytko. Na podporu aktivity a tvorby mitochondrii je doplnok PQQ, davka 2 x 20 mg. ...

a ake vysetrenie mam podstupit aby mi to zistili? som objendany na bicyklovu ergonometriu .. dakujem za odpovede :)

janelan

RNG este vas poprosim poradit ohladom mojho plazmocytomu tie beta glukany od firmy NOW som si uz objednala ale chcela bz som to skombinovat aj s hubovymi a graviolou? Ktore konkretne vyrobky su dobre z hladiska koncentracie tych hubovzch glukanov a gravioly. Velke dakujem

janelan

RNG prosim vas cez vikend bolo u nas nadherne slnecne pocasie. Nikdy som nemala problem s oplovanim ale tentoraz som sa nadmerne spalila :( prosim vas co na to pomaha spominali ste nejake tienidlo oxid zinku kde ho zozeniem v akej koncetracii to mam pridat a do coho prosim vas. nieje problem objednat aj i herbu len tam je toho vela a priznam sa ze tomu nerozumiem tak ak by ste mi vedeli povedat ak konkretnz vzrobok nehliaduc na cenu budem vdacna. Dakujem

RNG

PF 2014, to je trochu komplikovanejsie, lebo klbovy maz obsahuje hromadu roznych latok, ale najviac je tam tzv nezmydelnatelnych olejov a na to zdroj je napr doplnok CMO alebo avokadovy olej, tj avokado.

PF2014

Znova sa hlásim, mám nejakú tú otázku. Glucosamin, MSM a chondroitin vlastne nemajú žiaden účinok na namazanie kĺbu?? Iba veci ako si písal, avokádo a CMO? CMO som tu na Slovensku nenašiel, na iherb toho mali dosť, len sa bojím, že by som musel dlho čakať, kým mi to príde.

Ešte by som rád vedel, akú maximálnu dávku MSM môžem denne zobrať?