Otázky na RNG

janelan

Rng prosim v poslednej dobe sa mi vzhadzuju vyrazky na celych nohach je to neprijemne tak sa chcem spytat kolko 60% citricidalu mam brat ak je to bakteriami sposobene co asi je (najcastejsie stafylokokom a pseudomonas aeruginosa) na vasej stranke je napisana koncentracia 2-2000 MIC(ppm) prosim vas kolko to je denne kvapiek a zhruba aky cas by som to mala uzivat objednavam si ten z centrum regenerace 60% citricidal a 33% glycin ci co to je. A mysite ze ak by som si natierala nohy kokosovym olejom kolko kvapiek citricidalu mozem do neho pridat.Dakujem

RNG

Orol vdaka za dobre zelania. Vcera sme oslavovali vysvetenim nasich novych domov, pre nas aj nase deti a vnucata. Otec arcibiskup, ktoreho dlhorocne priatelstvo si velmi vazime nam tuto sluzbu urobil . Akosi sa lepsie citim s tym, co mozno mnohi nepochopia. Ale viera je ten velmi silny "placebo efekt" na ktory sa aj lekari velmi spoliehaju, preto sa spravaju tak suverenne, uz od cias stareho Egypta, lebo ked im pacienti veria, tak maju ovela lepsie vysledky.

RNG

redbatica, davaj si pozor na kozu, trochu opalenie je zdrave, ale spalenie je velmi nezdave. A to ocenis az v starom veku.

orol

S manzelkou srdecne gratulujeme k Vasmu vyrociu a zelame, aby Ste sa dozili v zdravi aj vyrocia platinovej a nebeskej svadby. P.s- My sme spolu 32 rokov.

redka

nejde mi tak ani o ochranu ale skor o to ako sa lepsie opalit... ako dosiahnut pekne opalenie.. co okrem betakarotenu by mohlo pomoct?

RNG

andula 1, ja nie som za ziadne e-cka, ale musis si uvedomit, ze komplexne kyanidy, tj viazane na rozne latky, z ktorych sa mozu tazko uvolnit su vsade v prirode okolo nas aj v nas, niektore su dokonca pre nas uzitocne, ako kyanidy v semienkach roznych rastlin, samozrejme nie vo velkych davkach
Aj vitamin B-12 je napr cyanocobalamuine, tj kyanid, a predsa ho telo vyzaduje. Samozrejme by som nikdy nekupil sol s e=ckami, pokial je mozne dostat take, co ich neobsahuju.
Ferrokyanid draselny sa kedysi nazyval aj "zlta krvna sol" a pouzival sa vo fotografii pri vyvolavani. Nazyval sa "zlta krvna sol" pretoze sa kedysi vyrabal z krvi.

RNG

kajulka 6, neexistuje ziadna jedna zazracna pilulka, co by vsetky choroby a imunity adresovala, su len viacere, co kazda adresuje rozne infekcie. Bezne odporucam kazdemu brat, jod selen zinok vitaminy C E D-3, mikrovlakniny a probiotika, lebo toho nie je v potrave nikoho dnes dostatok, a s nimi je telo vseobecne lepsie pracujuce, vcitane samozrejme imunity.

RNG

CIBI, stitna zlaza na tvorenie hormonov potrebuje dostatok jodu a selenu. Aj na ine hormony inde v tele su jod a selen potrebne, a tiez aj na vyrobu cistiacich enzymov a inych funkcii, cpo bezne lekari ani nepoznaju. Preto od[porucujem, si jod a selen doplnovat. Japonci, ktori ziju o 10 rokov dlhsie v priemere, ako Slovaci maju priemerny prijem jodu z morskych rastlin 13.5 miliframu, co je vyse 80 nasobok tzv odporucenej dennej davky, ktoru na suchej zemi dnes malokto dosahuje aj tak.
Naviac sme o jod rabovani coraz vuac chlorom bromom a fluorom v nasom vzduchu, vode, potravinach a roznycyh chemikaliach, vcitane mnohych liekov, zubnych past atd.
Euthyrox nepomaha vobec stitnej zlaze, je to len jeden z umelych hormonov, co stitna zlaza vydava, menovite nahrazka T4, ktory je aj tak bez aktivacie enzymom obsahujucimn selen na formu T3 neucinny v tele.

RNG

redbatica,to zlozenie nie je specificky na opalovanie, tj proti poskodeniu ulttrafialovymi lucami. Tam by som pouzil vyssie dasvky vitaminu C vo forme ester C palmitate, do kremov,
a ustne 400 az 800 IU vitaminu E
Kremy by mali obsahovat tienidlo,(najlepsi je jemny prasok kyslicniku zinocnateho velkosti 0.1 mikronu) od faktoru 8 az do 15, podla toho, kolko sa clovek chce zdrzovat na priamom slnku a podla typu pleti. Pre mna osobne bez kremu je doba na slnku pri mori asi 20 minut, s kremom filter 8 sa to predlzi na 8 x 20 minut, tj asi 2.5 hodiny

andula1

Ahoj rng,je podla teba ferokyanid v morskej soli skodlivy? Pouzivam tuto a co sa nedocitam,ja som hlavne hladala kolko jodu obsahuje a co nezistim? Je to tato sol dobreazdravo.sk
Tato asi nie je nerafinovana ze? Ale kde je viac jodu a je bezpecnejsia, morska nerafinovana alebo himalajska ruzova sol? kedze obe deklaruju ze su najzdravsie. Dakujem za vysvetlenie