Otázky na RNG

RNG

Sol, tj chloridy vo vzduchy a vyplachy ich roztokmi sterilizuju len nepatrne Vyssia vlhkost dovoluje lepsi hlienotok, cim sa telo prirodzene cisti.
Ale naozaj ucinne na rozne hlienove nakazy su oreganovy olej serrapeptaza a NAC. Pripadne aj kvapky roztoku praveho citricidalu, ktore nicia rozne mikrbialne nakazy v prinosnycy dutinach, kam sa inac prakticky nic nedostane brane ustne.

mamado

RNG prosím ťa, môj 8 ročný syn veľmi chrápe. Asi pre dvomi rokmi mu chceli vybrať nosné mandle. Nevedela som sa s tým zmieriť a nedala som mu ich vyoperovať.
Prosím ťa ako by som mu mohla pomocť. Je mi ho veľmi luto ked počujem takeho maleho človeka takto chrápať.
Ďakujem moc.

kajulka6

Ahoj Rng, je podla teba vhodna solka fajka pre dieta ked ma kasel a nabeh na astmu? Je to ako liecba v jaskyni, len sa obavam ci to nevysusuje sliznice. Nasla som 2 typy, v tej prvej je pouzita sol z Rumunska z Praid a v druhej je sol zo solnej bane v Polsku z Wieliczka. Ktoru by si odporucil? V oboch solnych baniach sa liecia ludia s respiracnymi ochoreniami. Dakujem za radu

RNG

Ani ja neviem, co myslia pod tymi amorfnymi solami. Piesok v moci?
Na urinarne nakazy je dobre pouzivat najma oreganovy olej a berberine, Tj na kvasne infekcie.Tiez odmaskovac, serrapapeptazu

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa poradiť, nakoľko som mal pálenie penisu a začervenanie, dal som si spraviť sedimentáciu moču ako samoplatca, nechcelo sa mi hneď utekať k doktorovi, ale asi budem musieť. Leukocyty sú v norme, ale v moči sú prítomné kvasinky a amorfné soli, tie amorfné soli neviem, čo sú, ale tie kvasinky by tam asi tiež nemali byť, ako to riešiť?

RNG

Spiruliny mozes brat aj 10 gramov denne, je to len superjedlo, tj jedlo s velmi vysokym obsahom roznych zivin.
Na co beries tie rozne chemicke skodlive lieky neviem

Sc3ry

Zdrawim rng...chcem sa opýtať moze sa mi niečo stat keď budem brat 1tabletu denne spiruliny od znacky BioTechUSA.??..Oni na produkte uvadzaju 1-8tabliet denne..berem aj antidepresiva Tianeptin mylan 3x deň,paretin aj sulpirid belupo 1x ráno a rupafin 1x ráno...

RNG

Odvodnujem sa len zriedkavo, ked mam pocit, ze sa mi v tele niekde hrmadi voda. Poznam to na vahe.
Komonica v tom odvodnovadle by sa nemala brat pravidelne pre vysoky obsah coumarinu.

lia223

zdravím RNG,
chcem sa opýtať, ako odporúčaš užívať pilulky na odvodnenie Super strength water pill od swansonu? každý deň asi nie, či?
užívam totižto viacero prípravkov na posilnenie virálnej imunity podľa tvojho odporúčania a obávam sa že častým braním týchto piluliek (ktoré zaberajú celkom dobre) zmarím ich účinok.

RNG

Boswelin a curcumin sa odporuca na vsetky choroby alebo ine zapalove problemy v tele, vcitane aj rakovin a proti Alzheimerovej chorobe.
Mne sa curcuminoidy vyborne osvecili v spojenei a antimikrobialnymi/antiviralnymi pri zapale sedacieho nervu. A beriem ich v nizssich davkach aj proti alzheimeru a inym reumatickym , ako starsi clovek.