Otázky na RNG

RNG

Orol, OK, ten cukor je tam pre sypkost, ale nemuseli ho tam dat, ani E-300. Ale bolo by lepsie, keby tsm dali nerafinovanu morsku sol, ako zdroj stopovych prvkov. Ale je to OK

RNG

Rhapsody, tvrdis ze nemas alergie, ale na co ti potom tie sliznice reaguju vyrabanim hlienov?, Predsa hlieny sa tvoria na mechanicke odtlacenie roznych mikrobov a alergenov?!?
My sme cely cas obklopeny roznymi alergenmi, od prachu pelu, roztocov, plesnovych vytrusov az po rozne mikroby, ktorych je halda, mniliony druhov, a pokial clovek nema dost silnu imunitu, tak sa im neubrani
Najviac pre imunitu robi nasa crevna flora, tj probiotika=mikroby v nej , ktore su nam uzitocne potlacaju rozne skodlive co sa do nas dostanu, cez vsduch vodu, jedla a spolocenskym stykom.
Tachyony su neexistujuce teoreticke castice. Nenalet tomu.
Ked chces inhalovat nieco ucinne, mas na to napr koloidnu striebornu vodu,alebo roztok citricidalu(praveho s obsahom quaternialnyc zlucenin. Da sa inhalovat aj oreganovy olej, inhalator si sprav z papierovej trubky na ktoru das par kcapiek oreganoveho oleja, zacni od jednej a pridavat pokila ti to pluca/priedusky znesu

orol

Ahoj RNG
kupil som sol (soliacu zmes), ktora ma zlozenie:

jedla sol vakuova 58%, chlorid draselny 38%, cukor biely, antioxidant E-300, jodicnan draselny, jod (15-35 mg/kg)

je zlozenie po zdravotnej stranke ok ?

rhapsody1

Ahoj RNG, pisem po dlhej dobe, ale zial musim povedat, ze nic z toho co som bral mi nepomohlo. Quercetin, NAC, oreganovy olej, serapeptaza, citricidal..teraz som aj skusal CDS/MMS ale ani to nepomohlo.
Skratka mam furt nadchu, furt mi to ide na pluca, vykasliavam hlien, furt mam hnisave mandle..alergiu nemam.
Neviem uz ako by som nakopol ci uz imunitu alebo ako sa zbavit hlienov.
Teraz mi najnovsie odporucali tachyonizovanu vodu.. Co dalej..ci uz sa skratka s tym zmierit..mam 32, tak toto mat cely zivot to bude teda sranda. Vdaka

RNG

Kaloba/umckaloba/umcka vytazky z pelargonie su pomocne pri roznych chorobach, aspon tak to tvrdia tu
en.wikipedia.org
kde spominaju antimykobakterialne antibakterialne aj antiviralne ucinky. Osobne som to este nepouzil, lebo som na to nevidel dostatok lekarskych vyskumov od mojich lekarskych zdrojov, ale nepochybujem ani najmenej o uzitocnosti tejto rastliny, ako to casto najdes na internete.

RNG

Inac aby som nezabudol, MSM sa dobre rozpusta vo vode, mozes si sama vyrobit m10% roztok a natierat na bolave klby.
DMSO je podobny materiel ovela silnejsi, ale pochybujem, ze ho mozes az tak lahkop dostat. A ten je treba pouzuvcatr as ovela viac zasadami bezpecnosti. Prechovavat len v sklenenych flaskach alebo specialnych plastikoch, ktoree mu odolavaju. Vacina plastickych latoksa v nim rozpusti a takyto roztok sa moze cez kozu dostat do tele, co by bolo nebezpecne zamorenie.
DMSO natieras len na cistu kozu, nesmies sa vlhkej koze nicim dotykat, ziadne saty a podobne, a po pol hodine si tu oblast dobre umyjes cistou vodou. Az potom sa mozes obliect

perla1

RNG je tento vyrobok z Pelargonie taky zazrak ako z kazdej strany pocuvam? www.kaloba.sk
Ze to zabrani prieniku mikrobom a rychlo zbavi kasla, ze tie mikroby sa neusadzaju na dychacich cestach. Dakujem

Ogi2

Ahoj RNG prosim poradis mi ? som trosku zmeteny z toho ako sa ise 3x350mg a podobne

napriklad na stranke
-odkaz odstránený-
uvadzas :
35 kvapiek citricidalu + do litra vody, vypit po malych glgoch cely den
2x15 kvapiek Samenta
3x750 az 1500 mg(20% oleuropein) extraktu z olivovych listov
2x500 az 1000 mg NAC

Teda znamena to ze 35 kvapiek citricidalu na 1 den
2x 15 kvapiek semanto cize rano a vecer 15 kvapiek teda 30 za celi den.
3x 750mg az 1500mg olive feal extrakt teda 3krat za den si treba dat minimalne 750mg cize rano 750 obed 750 a vecer 750 co je za den 2250mg az 4500mg extraktu 20%tneho oleuropeinu?
a NAC 2x 500 cize dva krat za den si dat minimalne 500mg NAC?
Dobre to chapem? niekomu sa toto moze stat debilna otazka no ja si nejsom isty a zial nemam kedy to vizistit
Ak to je niekde vysvetlene priim posle link dakujem