Otázky na RNG

RNG

Nuz ak je to nejaka bakterialna infekcia, tak by citricidal v kokosovom oleji mohol pomoct. ked sa jedna o nejaku mykozu/plesen alebo kvasnu infekciu, na to treba dat do kokosaka oreganovy olej.
Odporucam ti brat mikrovlakniny a probiotika, lebo dobre osadene creva vyrobia hromady protilatok proti akejkolvek infekcii v tele, a dokonca aj na tele.

RNG

Rolex, slachy sa da vymakcit pouzitim DMSO, 70 az 90% Predavaju aj priamo gulkove aplikatory na to.
Ja som si raz vymakcil slachy na dlani, mal som carpalovy tunel, tj slachy mi tlacili na nervovy zvazok v strede na spodku dlane a zacal som stracat cit v prstoch.Mozno im to pomoze, kto vie.

Majka366

Dobré ránko, RNG,

chcela by som ťa poprosiť o radu. Už roky sa mi na dlaniach a na chodidlách zhruba v pravidelných intervaloch zlúpe takmer celá koža. Je to nepríjemné nielen kvôli tomu, že si to občas niekto všimne, ale aj preto, že to svrbí a ruky mám ako brúsny papier. Spočiatku sa objavia melé bubliky, ktoré sa potom rozširujú a odumreté vrsty si musím jednoducho strhnúť. Postupne sa mi koža opäť obnoví, opäť zostárne, stvrdne a znova. Pamätám si, že ako malé dievčatko som to mala len na bruškách prstov, no postupne sa to šírilo a dnes to mám nielen na celej spodnej strane rúk, ale prechádza to aj na vrchnú časť. Prestáva ma to baviť. Kedysi mi kožná predpísala Elocom, no nezabral. Žila som v zahraničí, kde som sa o to zaujímala znova. Tiež mi predpisali obdobne Elocon s tým, že ak nezaberie, pravdepodobne mám bacila v koži. Samozrejme, nezabral. Teraz už si nespomínam, či spomínali stafylo alebo streptokoka. Musí na to existovať liek, ponúkli mi liečbu za 700€, ale to si ja momentálne nemôžem dovoliť. Dočítala som sa tu o citricidale, tak sa chcem spýtať, či je možné, že by mi to mohlo pomôcť? Mám to skúsiť? Alebo mám radšej kúpiť prasiatko a vhadzovať do neho peniažky? :-)

Vopred ďakujem za radu a prajem pekný deň!
Majka

rolex

Dakujem pekne RNG, a este jeden problem, priatel roky trpi dupuitrenovou kontrakturou, niekolkokrat mu operovali na striedacku obe dlane, po 39 roku kazdy rok, aj jeho otcovi a bratovi... Existuje sposob ako zabranit rastu paslachy prosim? Dakujem.

RNG

claire, vsetky neziaduce/nefunkcne utvary v tele sa casto daju odstranit enzymami. Tvoria sa akoby "smetiska" z latok, co telo nevie poriadne pre nedostastok enzymov vylucit normalnymi cestami.
Takze odporucam enzteicky pokrute enzymi, ako napr pancreatine z firmy Solgar, tiez aj enzymy vytvarajuce jod a selen

RNG

PF 2014, co sa tyka klboveho zlozenia je to velmi dobre, ale tie ine prisady su tam len na ukazku
Ked chces naozaj brat antioxidanty, tak vitaminu C ma byt 3 gramy, vitaminu E 400 IU vitaminu D-3 2000 az 5000 IU, vytazku z hroznovych jadierok 200 mg atd.
No a je to daleko od lacneho

RNG

Rolex, 2 krat tyzdenne minimum lyzica praskoveho/granulatu lecitinu na cistenie ciev.Najdes to v domacej firme Vemica najlacnejsie.
Velka davka antioxidantov, napr v predoslom prispevku zo Swansonu oboje, Carotenoid comples aj Herbal menory complex, pripadne aj 200 mg vytazku z hroznovych semien(grape seed extract) na spruznenie ciev. Cievy sa daju rozsirit aj ovocim hlohu(ACE mechanizmus), Hawthorne, davka 2 az 5 gramov denne

RNG

Kajulka, betaglukany pracuju len pokial ich beries.
Antioxidanty nie su na zvysenie imunity, ale spomalenie starnutia, zlepsenie cirkulacie a podobne.
Zialbohu teoria, ze je jedna "zazracna" pilulka, co vsetko vyriesi neplati
Doplnat si treba vselico, podla potreby.
Z antioxidantov su osobitne dostat rozne, napr Swanson ma Full Spectrum Carotenoid complex, kde ma bohatu davku roznych karotenoidov, a maju aj kombinaciu vinpocetinu, huperzinu a glingkolidov pod menom Herbal Memory complex.

claire

Dobry den RNG, chcela by som sa spytat, ci mi viete nieco odporucit na polypy na zlcniku. Zatial su velmi male, o pol roka mam prist na kontrolu a ak tam stale budu, vyberu mi cely zlcnik. Lekar povedal, ze vznikaju zo zlej zivotospravy a stresu. Stres zmiernim, ale co s tou stravou? Je nieco co zabera? Velka vdaka vopred.