Otázky na RNG

eminka

Po tyzdni uzivania antimikrobialnych, a antiviralnych doplnkov sa citim omnoho lepsie. Ale zacala som pocitovat palenie. Preco sa len teraz prejavuje nedostatok kyselin? Doplnam si este cvit,evit,selen,zinok,omega 3, jodova tinktura,magnezium,dvit slnkom,serrapeptazu. Chyba este nieco , alebo len doplnit betain hcl? Preco ma doteraz nepalilo?dakujem

RNG

Iny nazov pre trpnutie je tetania. Je najma z nedostatku roznych mineralov, ako sodik, draslik vapnik a horcik. Moze byt aj vysledok prudkeho dychania, hyperventilacna tetania, co telo pripravi o CO2 v krvi, co sluzi tiez ako vodic elektriny v nervoch.
Casto je to sposobene nespravnou stravou(malo zelenin) alebo zlym travenin(malo kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik)

avon

Skúsite mi poradiť? Minulý rok po celodennom pobyte na vetre ma večer začala brutálne bolieť hlava, neprestala ani po užití analgetík, o 3 dni na to sa mi začalo v hlave točiť, búšiť srdce, začala som sa potiť, mala som pocit, že nie som to ja, začali ma trpnúť najprv obe dlane, neskôr noha... a v hlave mi hučalo. Po tejto slabosti to prešlo, ale sem tam mi zvykol strpnúť i jazyk, malíček a prstenník na ruke. Lekárka mi vzala krv na rozbor, všetko v norme, neurológ ma poslal na MR mozgu, všetko OK. Trpnutie ale neprestáva. Z času na čas sa mi točí v hlave, opäť mám silné búšenie srdca, pocit, že sa nemôžem z plných pľúc nadýchnuť, stŕpnu mi spomínané prsty na ruke a mám pocit, že mi tŕpne i pravá nohy. Veľmi ma bolí celá chrbtica, mám ju totiž od detstva krivú, chodím na masáže najmä krčnej a hrudnej chrbtice, bolí ma šija, mám ju stuhnutú a mám pocit, že spánky na hlave mám vo zveráku. Beriem vitamíny, veľa magnézia... viete mi poradiť, čo to vlastne môže byť? Veľmi sa obávam, či to nie je niečo závažné. Ďakujem.

RNG

A aby som nezabudol fytosteroly tu tiez pomahaju, tj to co sa nachadza v korenoch zihlavy, v kore stromu pygeum africanum a v mnohych zeleninach v mensom mnozstve.

RNG

Na inositol pozri en.wikipedia.org
Na B-5 vitamin pozri na
en.wikipedia.org

Na vlasy je B-5, vitamin C , zinok, selen a jod, a pripadne aj B-7
Samozreje treba na to dostatocne davky,
tj B-5 povedzme 500 mg a viac
vitamin C 3 gramy
zinok 30 az 50 mg
selen 200 az 600 mikrogramov a
Jod 2 az 6 mg

cajka

RNG takze b5 myslis Inositol? ten som si kupila na odporucanie jedneho liecitela uz druhe balenie som vyuzivala. je to trosku lepsie menej padaju avsak su velmi jemnucke oproti tomu ake som mala. Tak skusim este pridat C a E i ked neviem ci bude stacit 500 mg C a 200 E? hormony mam vraj v poriadku. Diky

RNG

MultiLevel, kazda tableta alebo kapsula sa da pomliet na uplne jemny prasok napr na kavomlynceku, takom co je typ ako mixer z tupymi nozmi=drtiaci. A to sa da bez problemov zamiesat do roznych kremov v silnom vykonnom mixeri.
Tj ked si chces vyrobit nieco, co na trhu bezne nie je.Ja si tak vyrabam roznu zdravotnu kozmetiku, kde davam len jedle zlozky, aby som si nezamoril zbytocne telo chemikaliami ,mozes si to vygooglit pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.

RNG

Multi level, na google.sk som nasiel hromadu roznych vyrobkov, masti a gelov s obsahom pagastanu konskeho( tiez konske masti), len nikde, naozaj nikde neuvadzaju mnozstvo escinu v nich. Takze ti neviem poradit nic v tom, lebo napr moja zena pouzivala na nohy polsky vyrobok Venitan, kde bolo jasne napisane,. ze obsahuje 1% escinu
www.zdravie.sk
alebo -odkaz odstránený-