Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

ritta12

Rng prosim ta chcem objednat citricidal spray do nosa, pisu ze obsah flasticky je 30ml a je tam 0,1 citricidalu. To znamena ze je tam na ten obsah 1 alebo 3 kvapky Citricidalu.

A chcela by som si objednat zen sen, Cinania beru tento koren ako vseliek,ak to prezeniem... aky mas na zen sen nazor ty? Je ho aj viac druhov ako Panax, korejsky, cinsky, americky...no len neviem ktory vybrat, ktory je nejak divo rastuci a teda ucinny. Dakujem ti za cenne rady Rng.

kajulka6

RNG takze ak ma niekto vzdusne alergie odporucas Quercetin a musi byt entericky pokryty ci nie?

Ak ma niekto astmu tam tiez je dobry quercetin alebo uz nieco ine, kedze ide o zapal neinfekcny.

A Kurkumin a Bosweliu odporucas pri com, kedze pises ze je to silno protizapalove? Ci je to skor na nejake zapalene klby reumu alebo aj na alergiu vzdusnu a na astmu?

DAKUJEM RNG

RNG

Na pamat je dobre brat curcuminoidy, ktre predidu alzheimeru. Tiez rozne antioxidanty, ako napr vitamin C a E, vinpocetine huperzine A a gingkolidy.

mimagigi1

Dobry den RNG,

Chcela by som sa spytat co moze pomoct na kratkodobu stratu pamati, posledne dva roky sa stane to ze rychlo zabudam na veci co chcem povedat. Homeopatom mi bolo povedane ze mam Alzheimer a kedze to bol velky sok nestihol a nedalo sa mi na to vela reagovat a opytat sa viac. Viem ze na toto nieje liek ale chcel by som od vas vediet vas nazor a najviac informacii co by ste mi mohli pomoct, poradit.

Dakujem ze kazdu radu

RNG

Curcuminoidy a boswelin su silne protizapalove latky. Bromelain je cistiaci enzym a quercitin potlaca zapalove reakcie zo vzdusnych alergenov.

kajulka6

Zdravim ta Rng, aky je prosim ta rozdiel medzi kurkuminom a bosweliou a enzymami querctin bromelain ked to potrebujem na alergiu vzdusnu-prach,roztoce a atd plus ci toto iste mozem pouzit na liecbu astmy. Dik

PF2014

Ahoj RNG, chcem sa poradiť pre jedného človeka, aké vyšetrenia krvi, ak sa v tom vyznáš, je spoľahlivým ukazovateľom nedostatku železa? Čítal som, že sérové celkové železo nie je zrovna dobrým ukazovateľom,aj keď práve to sa robí najčastejšie.

RNG

sc3ri mozeto byt z nedostatku vapnika, horcika alebo draslika

Alebo mas nejake zapaly sposobene najma mykoplazmami, ale aj inymi roznymi mikrobami.

Mineraly sa daju doplnit a proti nakazam treba bojovat, podla toho, ake mas. Ciste protizapalove su napr curcuminoidy v dostatoxcnycy davkach ako napr vyrobok firmy jarrow (Meriva), Curcumine a davka je 3 x 2 kapsule

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.