Otázky na RNG

eminka

Serrapeptaze,oreganovy olej,extrakt z olivovych listov, citricidal,NAC. Selen,zinok,magnezium,omega3 som uzivala aj doteraz. A uzivam este hlivu ustrivovu,imunoglukan,Bkompex,cetebe. Poradte este prosim mnozstvo,a dlzku liecby. Koncom mesiaca mam planovany zakrok operacny,-diastaza- nemal by to byt problem? Dovtedy je realne sa preliecit? Pokial mi pridu objednane veci,objednavala som z SK, zatial bezne dostupne co uzivat. Ja sa rada vam aj odvdacim,pretoze dlho uz hladam priciny mojich proboemov,a podla lekarov nie su ziadne.

eminka

Dakujem. Cele poobedie som to studovala,lebo opat od piatku vecera sa necitim dobre. A to som vybrala 2 tyzdne ATB a chemoterapeutika. V piatok mi pichli polyoxidonium,a mam to mat kazdy tyzden. Neviem,ci moze organizmus takto zareagovat,lebo nikde som nic take nenasla. Vecer som si objednala viacero doplnkov,len prosim kolko coho je najoptimalnejsie uzivat,a ako dlho.

RNG

Eminka, premnozene virusy roznych typov v tele treba riesit, lebo ti po case mozu telo vazne poskodit, co zacinas citit uz teraz. Vygoogluj si temu Herpes pod mojim nickom, kde som uviedol hromadu antiviralnych doplnkov, co odporucam brat viacero dnes kazdemu ako prevenciu, lebo v sucasnosti obieha hromada virusov, viac ako kedykolvek pred tym a ludia ich maju aj v tele permanentne ovela viac, ako kedysi.
Telu treba pomoct, ked sa da a v prirode je plno antiviralnych a pri tom uplne neskodnych prostriedkov, ktore su dnes na trhu ako neskodne potravinove doplnky.
Zialbohu lekari sice maju antiviralne lieky, ale su to casto skodlivejsie chemikalie, nez uzitok co robia, takze sa lekari zdrahaju ich pouzivat, pokial nemusia.

Zopakujem minimum, co treba kazdemu dnes doplnat a to je
selen,
jod
zinok
vitaminy C E D-3,
mikrovlakniny a
probiotika/
Toho je v potrave dnes primalo a doplnanie telu velmi pomoze, a to nie len s imunitou, ale aj roznymi inymi procesmi v tele, na ktore je vacsie mnozstco menovanych potrebne, nez nam sucasna potrava dava.

RNG

Orol, chelacia uvolnuje rozne kovy do obehu, vcitane olova a kadmia, a berie aj uzitocne mineraly z obehu,ako vapnik a horcik. Takze sa nediv, ze mozes mat miernu reakciu na to.
Ale odmorovanim olova a kadmia sa ich mnozstvo v tele zmensi, takze by sa mala ta reakcia postupne zoslabovat.

Nick44

RNG ešte sa chcem opýtať, či sa može serrapeptaza kombinovať s pancreatinom a aké su príznaky predávkovania enzýmami. Dakujem.

eminka

Dobry den. Chcela by som sa poradit ohladne mojich problemov. Perioralna dermatitida, svrbenie usi, pokozky hlavy, tela, unava, po namahe bolesti hrdla, hlavy, nadcha, bolesti svalov. Mam vsetko v poriadku, az na vysoke IGg herptickych vyrusov, mykoplazmy. Ale vraj to netreba riesit,ze je to nepotrebne riesit a sa s tym zaoberat. A mam miernu reakciu na nikel. Dakujem velmi pek e za kazdu radu pokial sa niekam vpred posuniem.

orol

Pozdravujem RNG
zacal som s chelaciou pred styrmi dnami. Rano na prazdny beriem Edta 600mg dve kapsule, zhruba po 8 hodinach remineralizacia (Bone strenght dve kapsule) + d3-k2 jednu kapsulu. Toto robim kvoli upchatym srdc. cievam. Po uziti Edta pocitujem za dve-tri hodiny viacmenej do vecera znesitelnu, no otravujucu nevolnost, malatnost, zavraty, a akoby hmliste videnie, nejasnu mysel. P.s- ma to tak byt a vydrzat mesiac s chelaciou ??

lia223

zdravím RNG,
chcem sa poradiť, či by som nemohla užívať NAC a serrapeptazu na odmaskovanie príčin alopécie?
po absolvovani všetkých možných vyšetreni mi totiž nevedeli lekári nájsť zatial žiadnu príčinu.
Posilňujem samozrejme viralnu imunitu pripravkami ktoré odporúčaš,užívam aj probiotiká, aj DIM, Yam, pijem žihlavový čaj a napadlo ma či by mi nepomohlo odmaskovanie? Som totiž velmi zufalá, už by som skusila naozaj hocičo. Prípadne čo by si mi ešte poradil? DAKUJEM!