Otázky na RNG

RNG

Nick, ja osobne odporucam jod do celeho tela, nie kvapky do oci. Jod sa totiz podiela nie len na cinnosti stitnej zlazy, ako sa nazdava vacsina lekarov,cest vynimkam, ale posobi po celom tele, aj na ine zlazy, na vyrobu enzymov, na cistenie a sterilizaciu tela, tj podiala sa aj na imunitnych a inych procesoch.
Nuz a extra enzymy cistia telo, tj mozu vycistit aj zhluky v ociach.
A tak isto odporucam celkove enzymaticke cistenie tela, lebo ked su zhluky v sklovci, tak su aj inde a telo to moze zacat riesit vytvaranim roznycy odpadovych kosov, ako hrcky, cysty , myomy, atd a to zvysuje sancu vytvorenia aj bujnejucich=rakovinnych buniek.
Ako hovori tunajsie prislovie, "unca udrzby je hodna libru oprav"

Nick44

RNG prosim ťa aká je šanca, že kvapky jodidu draselného a sodného pomôžu pri sklovcových zákaloch? Viem, že ty odporúčaš aj iné, ale tieto sú najdostupnejšie. Je to bezpečné aj pri dlhodobom používaní? Môže pri tomto pomôcť aj serrapeptaza + pancreatin? Dakujem.

RNG

Vyckavanie pri viroze nie je dobra rada, lebo tym daju virusom dlhy cas na nicenie tela. Ale nedivim sa lekarom, ze to robia, kedze antiviralne lieky su spravidla aj velmi skodlive.
Inac moze na to zvrchu aplikovat aj iontoforezu striebra, co popisujem, pod rng zapal hnisania a striebro, mozes si to vygooglit, podobne aj antiviralne pod temou herpes

RNG

Nuz na virozy je hromada ucinnych potravinovych doplnkov vysokych daviek vitaminu C, tj ester C 1 gram za hodinu,adaptogenu astragalus niekolko gramov, cez berberine az po graviolu, 2 x 1 gram denne.
Velmi dobry je aj monolaurin, co je vyrobeny z glycerinu a kokosoveho oleja.
Dokonca si mozes vyrobit roztok betulinu, ako som tu popisoval viackrat, z vrchnej bielej brezovej kory a alkoholu, 3 vahove diely cisteho(96% potravinarsky) alkohol a 1 vahovy diel vrchnej brezovej kory
Vysledna tinktura po par dnoch luhovania sa davkuje 2 x lyzicka napr do mlieka

andrea.vislock

Dobry den, pan RNG. Chcela by som Vas poprosit o radu, ako liecit infekciu sposobenu virusom v uchu. Moj sef 2x za posledny mesiac v praci "skolaboval" (nahla slabost, triaska, pot na tvari ale aj na celom tele, bol totalne zlty v tvari, prudke zvracanie). Bol s tym u lekara, zistili mu, ze ma v lavom uchu infekciu sposobenu virozou. Na lave ucho je aj mierne nahluchly v poslednej dobe. ALE: nenasadili mu ziadnu liecbu. Povedali mu, ze to do 8 tyzdnov prejde, ze ma ocakavat este 1-2 taketo skolabovania. Chcela by som mu nejako pomoct. Kupila som mu bio kokosovy olej, aby si to tam natieral, ale odmietol to. Fakt neviem, co by mu mohlo pomoct. Cakat na to, kym skolabuje opat, je frustrujuce :( Dakujem za Vasu radu.

RNG

Jozefe, neovplyvni to, lebo zaludok normalne vyraba HCl a ty si ho dodavas len pre to, ze ti zaludok nevyrobi dost.
Serrapaptaza je citliva na kyseliny, preto ju zasadne predavaju entericky pokrytu, tj rozpusti sa az v crevach.
Oreganovy olej v kapsuliach od firmy NOW je tiez entericky pokryty, ale dovod nie je v tom, ze by ho kyseliny znicili, ale v tom, ze drazdi zaludok(korenina) preto ho pokryli aby sa rozpustil az v crevach.

Jozefe

RNG môže užívať extract z olivových listov chapparal a oreganový olej spolu s kyselinami betaine HCL a jedlom?neovplyvní sa účinok?

RNG

Orol, ja som si to daval v mixovanom napoji, brandy alexander, co obsahuje mlieko konak vanilku a trochu muskatoveho orechu.
Ale da sa to pit aj v mlieku, kde sa betulin naviaze na mliecne tuky.
Vo vode sa to separuje