Otázky na RNG

RNG

Nuz dam ti sem tento clanok
owndoc.com
kde je uvedene, ze sa tu jedna o synteticku chemikaliu, cinsky pesticid.
Osobne odporucam len neskodne potravinove doplnky, dokonca ani nie chemicke schvalene lieky, takze na toto sa dalej samozrejme vyjadrovat nebudem

RNG

Alex, mnozstvo bakterii, ked im napadnes vonkajsu bunecnu stenu su schopne ten plast zhodit a usadit sa do buniek, To sa nazyva L-formy a je to velmi podobne mykoplazmam.
Vsetok bodavy hmyz moze prenasat boreliozu, chlamidie a ine krvou premnosne infekcie a parazity, vcitane mnohych virusov.Len u kliestov je to mimoriadne pravdepodobne, lebo zastavaju na kozi dlho a cast krvi po case vratia zo svojho systemu spat do nasho tela.
Nasa imunita, ked je na vysokom stupni vie znicit dost velke mnozstvo infekcii, charakterizuje sa to tzv kririckym mnozstvom mikrobov, tj tak velkym, , kde uz telesna obrana nema dost protilatok a infekcia sa miesto potlacenia zacne sirit.
Ak vcas miestne aplikujes nejake antimikrobialne(napr rozpustene v DMSO, alebo iontoforezou striebra) tak mozes rozsireniu sa infekcie po celom tele zabranit.

tinna7

Ahoj RNG. Prosím Ťa, vedel by si mi povedať, aký máš názor na Candida Cell Wall Suppressor zo stranky candidacleanser? Ďakujem

Alex15

RNG pišeš, že mykoplazmy resp. L-formy boreliozy a inych možu byť pričinou roznych autoimunitnych ochoreni. Čo teda vlastne odporučaš na tieto a odporučaš to aj zdravym ludom ako prevenciu? Boreliózu prenašaju asi hlavne kliešte, sposobuju aj chronicku boreliozu resp. jej L-formu?

RNG

Anonym, kokosovy a lanovy olej su bezana vyziva, bezne oleje v potrave, oreganovy z divokeho oregana je silna korenina a liecivo. Samozrejme sa daju pouzivat naraz.

RNG

Marej, ja som cukrovkar a na rany, aby sa mi zahojili musim pouzivat zmes jemneho praskoveho cukru s kokosovym olejom, s par kvapkami citricidalu. Inac sa to nezahoji a hnisa do nekonecna.
Cukor v krvi si musis udrzovat aspon pod 12 v priemere, co sa da lahko spravit juedenim velmi malo sacharidov a kazdodennym odcvicenim cukrov v krvi.

RNG

bmw, telo na slnku vyrobi vyse 10 000 IU vitaminu D-3. Ja osobne odporucam v priemere denne si doplnovat 2000 az 5000 IU. Jamieson ma toho primalo a ked hovoris, ze je to v tabletach, tak to je aj tak nie velmi dobra forma na absorbciu pre kazdeho a iste pridraha.

Ultra Thin

Ahoj RNG,

zaujíma ma čo by si doporučil vo všeobecnosti na liečbu lipomov ?
Ktoré látky v tele treba doplniť ?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

marek459

RNG..dobrý den chcem sa opýtať mám znameho je cukrovkar a má problemý s palcami na nohe ktore mu hnisaju a mokvaju..už bol aj u lekara ale stale sa to opakuje...čo je dobre urobiť aby sa to zlepšilo..poprípade ako to liečiť z vnutra akou dietou a podobne ...Dakujem !!