Otázky na RNG

RNG

sc3ri mozeto byt z nedostatku vapnika, horcika alebo draslika

Alebo mas nejake zapaly sposobene najma mykoplazmami, ale aj inymi roznymi mikrobami.

Mineraly sa daju doplnit a proti nakazam treba bojovat, podla toho, ake mas. Ciste protizapalove su napr curcuminoidy v dostatoxcnycy davkach ako napr vyrobok firmy jarrow (Meriva), Curcumine a davka je 3 x 2 kapsule

josephine12

Rng prosim ta ak mi prislo colostrum 500 mg ,mozem brat 2krat 2 tablety denne na oblicky? A ako dlho odporucas takuto davku? Dakujem pekne.

Sc3ry

Ahoj RNG...chcem sa opytat Co je dobre pre svalstvo?po kazdom cviceni chodzy behu...ma bolia svaly...najme lytkove...as akoby sa podlamovali...

RNG

PF koxartroza nie je len vydieranie klbov a zapaly na co su protizapalove a prostriedky na mazanie klbov prvorade a doplnky na regeneraciu klbov ako druhorade,, ale aj doplnky na kostim ako tretorade,, kedze vydrate su vlastne kosti

RNG

Josephine, modriny su z oslabenych stien ciev, ktore sa daju spruznit a posilnit branim vitaminu C a E, a antioxidantami ako roznymi bioflavonoidmi(rutin hesperidin a najma diosmin) tiez escin a ine.

PF2014

Ahoj, chcem sa spýtať, má význam brať minerály na kosti, keď nemám osteoporózu? Teda písal som ti, že mám tú coxartrózu a hypermobilný syndróm. Ortopéd mi odporúča len klasiku, ako beriem teraz, glukosamín, MSM, chondroitín alebo nejaký kolagén.

josephine12

práveže ja to chcem kvôli tým obličkám , lebo si neviem už rady , a tiež mám hematokrit - 0,298 a b trombocyty -134, erytrocyty sú 3,31 tiež mínus.Viem, že nie si lekár a tie čísla ti možno nič nepovedia ale myslíš, že na to by to bolo vhodné? bojujem s tým už dlho, a stále je to horšie, začali sa mi robiť modriny, ani sa neudriem, sú hocikde po celom tele a tiež sa mi zhoršilo chodenie, bolia ma kolená , ale aj stupaje zo spodu, nattinokinaze užívam.čítam tvoje príspevky a skúšam , mám viacej diagnoz , a neviem to nejak sklbiť, tých doplnkov je čím dalej tým viacej, ale zdá sa mi , že robím niekde chybu, lebo sa mi len trošku upravili výsledky hemoglobínu na tvoje odporúčanie, za čo som samozrejme vdačná, lebo to chceli riešiť injekciami, ktoré majú vedlajšie účinky. ďakujem Ti vopred za Tvoje rady.

RNG

Serrapeptazu odporucam pouzivat az 3 x 120 000 SU denne, pokial mas problem s nejakou skrytou infekciou alebo prihustu krv.

josephine12

Dobry den RNG, d manosa kazde tri hodiny ,3 dni pouzita a teraz prosim o radu mam serrapeptase kde je napisane 40 000 SPU , ako ju uzivat? Viem ze nalacno , rozlozit davku ,ale kolko kapsuli denne? Dakujem za odpoved.