Otázky na RNG

Jozefe

Ešte fakt posledná otázočka.Na to praskanie a bolestivosť chrbtice som si objednal doplnok mobility essentials od swansonu jem avokádo.Myslíš že je treba aj CMO?A na zefektívnenie mojho tiež biedneho trávenia plánujem objednať(psyllium inulin a probiotika je samozrejmosť)betain HCL a best digestive enzymes od doctors best(tie ale budem dávkovať opatrne a pancreatine od now foods.Tieto enzýmy budú stačiť?.Aj ked vyšetrenia na gastroenterologiach včítane kolonoskopie boli všetky zatiaľ negatívne viem že mi netrávi dobre čo sa prejavuje nepravidelnou a častou stolicou a koniec koncov toto je isto dovod že ma boli cela chrbtica.Dakujem za tvoje cenné rady.

RNG

PF , sublingualne "lozenges" B 12 dochadzaju az 10 mg na rychle "nalozenie tela"(tj pecene) vitaminom B-12 a forma methyl cobalamine je biologicky ovela ucinnejsie, ako cyanocobalamine.

RNG

catent, ked ma dieta nakazu v prinosnyuch dutinach, treba mu tam kvapkat ten roztok citricidalu, 3 x denne, alebo daj 3-4 kvapky citricidalu do 30 ml kokosoveho oleja, dobre pretras a to mu kvapkaj do nosa. Postav flasticku do teplej vody, taky teply olej s citricidalom robi velmi dobre nosu celkove.
A nedrazdi natolko, ako vodne roztoky. A zabranuje vysuseniu sliznice, co je v zime obzvlast dolezite.

RNG

Simka, samozrejme.Kokosak je ochranny aj hojivy.
Ale ked chces pre usta, zuby a podobne urobit viac, pouzivaj ustne probiotika/oral probiotic