Otázky na RNG

babulka602

RNG dakujem pekne za odpoved.Včera som volala s detskou doktorkou a ta mi povedala že ten chlamydoiovy zapal mohol syn prekonat tak som to nepochopila.Sice mal zvyšene hodnoty pri prijme ale vobec nevieme ake ich ma teraz a či už aj nema protilatky.A či je to vobec nutne liečit tymi to prirodnymi vecičkami? Ale každopadne si ten citricidal zadovažim.Koloidne mam doma.

RNG

babulka, nemocnicne(nocosomial) infekcie su dnes zialbohu velmi caste. Nkiekedy tomu napomozu aj atb, ktore potlacia nase obranne uzitocne probiotika a tak daju zelenu vsetkym inym infekciam, na ktore neucinkuju a ktore by mozno nase probiotika vedeli potlacit.
Na koloidne striebro nie je obmedzenie, davky su az 4 x 1/4 deci na dospeleho, na dieta podla vahy propocitane menej. Da sa aj inhalovat, vo forme spray.
Citricidal, ten pravy z Biochem research je znacne ucinny na rozne mikroby, pozri cez Gpoogle.sk pod rng citricidal, kde najdes spomenuty aj ucinok na chlamidiu trachomis, hoci koncentracia na inhibiciu nie je spomenuta
Bezne odporucam roztok asi 720 ppm(mg na liter), co je 35 kvapiek toho ucinneho(60%) z Biochem research. Predavkovat sa neda, lebo skodliva davka je vyse 100 nasobok toho, co je clovek vobec schopny v zaludku zniest a to je viacnasobok tejto davky odporucenej. Nepoznam nikoho, co by bol schopny zobrat viac nes 100 kvapiek, bez toho, ze by to nevyvrastil. A nebezpecne(samozrejme z pokusoch nie na ludich ale potkanoch) je az 32000 kvapiek, tj vyse pol litra na dospelu osobu. A to nie je mozne vobec zobrat, ani stotinu z toho bez toho, ze by sa cloveku neobratil zaludok z teh hnusne horkej chuti.

babulka602

RNG dakujem a v akom množsvte a ako často možem davat to koloidne str. a ten citricidal?
Ano čitala som že sa daju chlamydie preniest na dieta pri porode ale ja som rodila sekciou tak neviem či aj v tomto pripade je to možne. A bola som po šestonedeli na prehliadku a všetky stery som mala ok.
Ale cez vianoce sme ležali v nemocnici kde mal synček zapal pluc ,zlateho stafylokoka a moraxelu. Teraz po dvoch tyždnoch nam prišli vysledky na tieto chlamydie trachomatis.
3 tyždne užival antibiotika a teraz mu chcu dat dalšie na tie chlamydie tiež na 3tyždne.Vobec neviem čo urobit som zufala z toho :(

Zuza_na

Ahoj RNG, chcela by som ťa veľmi pekne poprosiť či by som Ti nemohla napísať na mail, pretože vidím že sa vyznáš čo sa zdravia týka. Môj mail: zuska2@post.sk

Vopred ďakujem.Zuzka

RNG

KS mozes aplikovat kamkolvek aj novorodencovi.
Ale na chlamidie trachomis by som odporucil aj NAC roztok(odmaskuje) aj roztok citricidalu.
A daj sa vysetrit aj ty, lebo pri narodeni sa deti casto nakazia od matiek chlamidiou trachomis.

babulka602

RNG prosim viete mi poradit či možem 8 mesačnemu synovi dat a ako aplikovat koloidne striebro ktormu boli diagnostikovane chlamydie trachomatis v hrdle? dakujem

redka

na internete su navody ako bjednavat napr z iherb... daj si do vyhladavaca "objednavka z i herb" bol tam tusim aj preklad... nech k tebe sadne niekto anglicky zdatny a spolu to poriesite... potrebujes mat ale aj internetbanking a embosovanu platobnu kartu... ja mam ucet v mbank a zaprevod neplatim... pozor teda aby sa ti objednavka nepredrazila...

Danone40

Pan RNG. Na Slovensku som dostala kupit extrakt z oliv. listov, samento aj NAC. Ale k ostatnym preparatom sa neviem dostat. Daju sa zakupit len zo zahranicia. A ja neviem ako sa to da objednavat. Po anglicky neviem. Neviem ako sa mam k nim dostat.(

RNG

Na mykoplazmy su ucinne davky extraktu z olivovych listov, kde denna davka je 3 x 300 mg oleuropeinu. Tiez su ucinne vytazky ako samento, coumanda,burbur a banderol, davka 2 x 15 kvapiek z kazdeho. Ale NAC a serrapaptaza su tam nevyhnutne, inac su tie infekcie maskovane a teda do nich nevie preniknut dostatok ucinnych latok.