Otázky na RNG

Danone40

Pan RNG. Dakujem za vašu odpoved. Prepačte ža vas tolko otravujem ale som z toho dost zufala. Beriem extrakt z oliv. listiov a samento asi 3 tyzdne a ziaden vysledok. Este by mi mal prist ten NAC. Tak to skombinujem. Pocitujem strašný diskomfort, velmi ma to obmedzuje , som nervozna a podraždena. Rozišla som sa s priatelom, lebo mi lekar vravel ze je to pohlavne prenosna infekcia(ureaplazma), a ja som ineho nemala. Som z toho nestastna a chcem sa vyliecit,velmi ma to obmedzuje. Už som všetko možne vyskušala o čom som sa dočitala. A stale nič.

jojojo55

RNG dakujem
Len jedna chybicka, ako kyseliny a enzymy si mi omylom poslal ten isty link na kyseliny. Ak ta mozem poprosit este tie enzymy dakujem.

orol

Veľavážený p. ING.,

moc Ti ďakujem za ochotu vždy a čo najlepšie poradiť a pomôcť, logické a cenné rady, precízny príspevok (príspevok 9:23) !

PF2014

Dík, ešte by sa ťa chcel spýtať, prečo sa niektoré multivitamíny predávajú špeciálne bez železa?? Tomu nerozumiem. Stačí nám železo aj čisto z potravy, alebo?

jojojo55

Dobrý deň RNG,

idem objednávať z iherb, popripade podla potreby aj z inej stranky. chcel by som Vás velmi poprosit o pomoc pri výbere doplnkov, čo sa týka zlepšenie trávania, čiže : probiotik, kyseliny, enzýmov.
dalej zahlienenia: oreganový olej , NAC, kokosový olej
a ešte koliodnu vodu a citricidal.

ja sa v tých pripravkoch strácam, neviem čo je dostatocne ucinne, co nie, vela sa uz toho popisalo a mam zamtok. samozrejme nemozno davať výrobky sem na forum preto vas poprosim ak si najdete cas, zaslat mi konkretne doplnky na jozo.persky@centrum.sk

dakujem velmi pekne za odpoved

RNG

Daj si pred uvedene www.
To su tiez balicky, kde sa ale nachadzaju jednotlive doplky vitaminov mineralov a inych zivin ako samotatne tablety, kapsule a soft gelly.
Mnohe zo zloziek totiz nemozno brat naraz, takze napratat vsetko do jedneho vrecka je nerozumne.
Taketo a podobne zmesy su ale trochu drahsie, lebo nesu znackove mena znamych alternativnych lekarov. Na druhej strane je tam vsetko, co tito lekari odporucaju.

RNG

Osobne nie som za vi9taminove a mineralove doplnky, kde si ludia namyslaju, ze sa da vsetko napratat do jednej tabletky
POomerne dobre najdes napr na iherb.com pod nazvom
Super Nutrition, Men's Blend, Multi-Vitamin/Mineral Supplement, Iron Free, 180 Veggie Food-Based Tabs
Ale ked chces naozaj silnu davku vsetkych moznych doplnkov, pozri napr na drwhitaker.com