Otázky na RNG

RNG

Jojo, probiotika beries spolu s mikrovlakninami,aby sa mohli okamzite rozmnozovat. Jablko je zdroj mikrovlaknin, pektinov, obsahuje okolo 3 gramov pektinov. A probioticky doplnok je len malicka nasada, ktora sa musi na ucinnost rozmnozit najmenej 1000 krat, aby obsadila cele creva. Dobre osadene creva obsahuju az 1 kg probiotik, ktore nam vyrobia kopy roznych zivin, vitaminov, pomozu stravit jedlo a vyrobia az 70% vsetkych protilatok, co telo pouziva na svoju obranu a imunitu

redka

tie probiotika si daj vecer aj s tym jablkom... -odkaz odstránený-

ja som sa uz stretla z nazorom ze probiotika radsej rano, lebo v noci ti potom mozu sposobovat problemy so spankom... ze su take aktivne ci co :D no co ja viem....

jojojo55

RNG, dakujem za reakciu, ale nic som sa z toho nedozvedel. Mnozstva doplnkov si upravim podla seba ale pytal som sa kedy co uzit aby boli ucinky co najlepsie. Napriklad viem ze vecer si treba dat jablko aby sa rozmnozovali v noci mikroby. Lenze kedy si mam dat tie probiotika? Kolko hodin pred spanim? Po jedle? Pred jedlom? A co mikrovlaknina a enzymy?
Takto bola smerovana moja otazka. Dakujem pekne za odpoved

RNG

Miska 76, na Slovensku su doplnky, podobne ako aj inde v Europe prilis drahe a slaby vyber.Preto radim zahranicne internetove obchody, ako iherb.com, Swansonvitamins.com ,Puritan.com a ine Je ich hromada a iherb je asi pre Slovakov momentalne najvyhodnejsi, lebo maju dobry vyber a najlacnejsie postovne na Slovensko.

RNG

Jozefe, mnoho ludi zo Slovenska objednava dnes doplnky zo zahranicia. Iherb je popularny pre to, ze maju dobry vyber, pomerne nizke ceny a najnizsie postovne na Slovensko.
Najdi si cez Google.sk pod rng, nazory.eu tam najdes dokonca aj zlavny kupon pre prvonakupcu.
Najlacnejsie na pouzitie su zivocisne enzymi tj pancreatine, Dobry vyrobok je napr z firmy NOW foods, pancreatine, 4 x 500 mg, kde v kazdej kapsuli je teda ekvivalent 2 gramu pancreatinu. Ja beriem 2 take kapsule s vacsim jedlom

RNG

jojo 55, doplnky sa vseobecne beru podla potreby.A potreba kazdeho individualne je rozna, tj musis vyskusat od najnizsich davok, kolko ti zacne uzitocne zaberat. Samozrejme to zavisi aj od druhu a mnozstva jedla.

miška76

Ďakujem za odpoveď, dá sa to kupiť aj na Slovensku, alebo iba cez iHerb. Vinpocetrine-30 mg, hyperzine 200 mikrogramov,viete mi o tom niečo bližšie napísať. Ďakujem

Jozefe

Prosím ťa z tej stránky iherb sa dá objednať aj na slovensko?ktoré povedal by som univerzálnejšie enzýmy z tejto stránky by si odporučil?

jojojo55

prosím, ako mám dávkovať Psyllium, probiotika, tráviace enzýmy ? v akých časových úsekoch, kedy čo pred jedlom a po jedle? čo na večer? chcem si trochu prečistiť tráviaci trakt...dakujem pekne za radu

RNG

Jozefwem tio ti definitivne bude uzitocne.
Ale travenie je vec kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik.Co chyba treba doplnit.