Otázky na RNG

RNG

Kvalitne a "spickove" doplnky musis zhanat tam, ked sa vyrabaju, tj najma z dovozu z USA. Pozri napr na iherb.com
kde mas pestry vyber a nizke postovne. Zialbohu citricidal profesional z firmy BioChem research tam zatial nemaju, ten musis hladat cez Google.com

RNG

jojojo55, ked mas palu, treba si doplnat kyseliny, pripadne aj enzymi, inac nemas dobre travenie a absorbciu, tj si permanentne oslabujes telo. Mikrovlakniny a probiotika odporucam brat kazdemu, kedze ich nedostavame v potrave dost a to je dovod, preco mame povacsine zlu probioticku floru a v crevach sa nam rozmnozuju rozne ine nahodne ziskane mikroby cez nedostatocne kysly zaludok.
Co sa tyka candidy, ta sa vzdy nejak presmykne s roznymi jedlami, ale sposobuje problemy len ked ju my sami rozmnozime prebytkami cukrov a skrobov a nepodporujeme jej nepriatela, probiotika branim mikrovklaknin

havana64

Dobrý deň,obraciam sa na vás s prosbou o pomoc pre mňa a pre môjho syna 9r.ktorému lekárka po zdravotných problémoch,ktoré prikladala alergii zistila výterom z nosa a krku streptok.pneumonia.Rontgon.vys. sínusitída,nasadila summamed.Po 14 dňoch žiadna kontrola len nás odporučila na alergológa,aby to riešil "cez"alergiu.Ten nás poslal na krčné,tam nasadili sinupret,nejaké antib.kvapky do nosa a awamys asi na odpuch sliznice.My sme doma namáčali ruky do horúcej vody,preplachujeme nos slanou vodou s koloid.striebrom.Stav sa zlepšil /?/hlieny už nesmrká a pri preplachu vyjde trochu už viac číreho hlienu..ale je stále taký "zachuchmaný".V stredu máme ísť na odber krvi na alergológiu,vlastne ten mi povedal,že tie antib.boli zbytočné,čo som sa aj tu dočítala a že treba najprv zbaviť sa tých "cocov"Ako som sa tu dočítala,tak by bol dobrý oreg.olej v kapsuliach a citricidal,len neviem,kde zohnať tie produkty NOW a citricidal od toho výrobcu Biochem ako spomínate?
Čo sa mňa týka,problémy s krčnou,tinitus pol roka,týždeň spávam s krčným korzetom,lebo inak neviem,kam strčiť hlavu.Keď sa chytím za trapézy,mám tam také uzlinky na oboch stranách a zboku krku ma bolí akoby som sa udrela poriadne.Začala som cvičiť posil.cviky na chrbticu,snáď to pomôže ale to pískanie je otravné,nepomôže niečo?Užívam canavit,betahistin,E a B vit.asi mesiac to mi predpísala lekárka.Som tu nová,pár rokov čítam občas Vaše rady,tak Vám vopred ďakujem za Váš čas

jojojo55

RNG

Dakujem za reakciu.
Tak ja teraz neviem ci mam zacat uzivat HCL alebo zacat bojovat proti candide, ked su doktori neschopni ma spravne diagnostikovat. Ktorym smerom sa uberat? Ten biely jazyk moze byt aj z nedostatku kyselin alebo len z candidy? ? Alebo jedno podporuje druhe?

RNG

Adoree, vacsina infekcii v zime sa dostava do tela s kvapockami pri dychani a usadi sa dlhodobo v prinosnych dutinach, odkial znova a znova nakazuje mandle, hrslo, priedusky a pluca, dokonca sa dostane aj do streneho ucha pri spanku ked clovek lezi a kasle.
V prinosnych ditimnach sa da nakaza potlacit kvapkami roztoku citricidalu, hleny treba odstanovat branim NAC a oreganoveho oleja. Samozrejme na viralne nakazy si treba zvysovat viralnu imunitu, co radim zasadne kazdemu. A nezabudajte na mikrovlakniny a probiotika, lebo dobre osadene creva probiotikami nam vyrobia az 70% vsetkych obrannych latok, tj ovela viac, nez je telo same schopne vyrobit. A ked to znicis atb, alebo nepodporujes branim mikrovlaknin a probiotik, mas velmi znizenu obranyschopnost.

RNG

GSE z NutriBiotic uz od septembra minuleho roku neobsahuje citricidal, takze je viacmenej malicko ucinne. Hladaj povodny citricidal od povodneho vyrobcu BioChem research pod nazvom Citricidal, profesional. Tj nenalet na vytazky z grapefruitovych jadierok, ale najdi si pravy citricidal, kde je tento vytazok chemicky zmeneny na zmes quaterniovych zlucenin, ktore su radove ucinnejsie, ako povodne polyfenoly v jadierkach.
Esencialne oleje su antimikrobialne, ale su to silne koreniny/ziaraviny, takze ich mozes pouzivat len velmi zriedene, ked uz ich antimikrobialne ucinky su male.

RNG

jojojo55, reflux je z plynov ktore sa vyvynu pri kvaseni a hniti v zaludku, ked ma zaludok NEDOSTATOK kyselin. Dostatok kyselin mikroby zabije. Takze ked ti predpisali potlacanie kyselin, tak ti ptoblem len zvacsili. Sice necitis palenie v pazeraku, lebo tam uz nema co palit bez kyselin, ale v zaludku sa ti veselo rozmnozuju rozne mikroby, vyvolavaju zapaly a bez kyselin samozrejme travenie je nanic, lebo kyseliny a enzymy rozkladaju jedlo, co je bez kyselin znacne oslabene.A po case ti to znici aj crevnu floru, kam sa v zaludku rozmnozene rozne mikroby dostanu. To plati samozrejme aj pre candidu.

RNG

Lulana, nic ustne brane sa nemoze dostat poriadne do prinosnych dutin, kde sa pri dychani dostavaju rozne kva[pockove infekcie. Velmi ucinny na Klebsiely je roztok citrocodalu, profesional, kde je 35 kvapiek na liter vody. Takyto roztok sa da kvapkat do nosa v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Takto mas neporusene probiotika, tj zachovas si az 70% protilatok, ktore tieto v crevach produkuju pre nase telo.
Ma zahlienenie je NAC a oreganocy olej, odporucam najma vyrobcu NOW, ktory ma oreganovy olej v enterickych kapsuliach, so zarucenym obsahom ucinnej latky, carvacrolu az 100 mg na kazdu kapsulu. Davka je 3 x 200 mg carvacrolu, tj 3 x 2 tie malicke entericke kapsulky, ktore nedrazdia zaludok, lebo sa rozpustaju az v crevach.

RNG

bmw
Na kazde z uvedenych
posilnenie imunity, odhlienenie, zbavenie sa zapalov v tele, alergie, zbavenie sa zapalov kutikov....
su ine prostriedky, lebo su zapricinene inymi mikrobami