Otázky na RNG

jojojo55

Dobrý deň RNG,

môj problém spočíva s bielym povlakom na koreni jazyka a následným miernym zápachom, problémy so žalúdkom som mal pred 3 rokmi, kedy som mával obrovské krče, keď som bol hladný. Po predpísaní Helicidu 20 po gastro vyšetrení mi to všetko pekne ustúpilo, a už také krče (stavy hladu) nepoznám. Ale ako vtedy tak aj dnes ten vyššie uvedený problém stále mám. Najnovšie gastro ukázalo: HP negatívne, pažerákový zvierač dobre tesní, mierny reflux (čomu moc nechápem, kedže mi tesní zvierač), trochu prekyslený žalúdok. Takže mám opať Helicid 20 vypísaný, ale obávam sa, že problém to nevyrieši. a ked si zoberiem že zvýšenú kyselinu má 50% populácie a takéto problémy nemajú tak ma to utvrdzuje v tom ešte viac. Ešte mi zatekajú hlieny, celoročne, takže rozmýšlam či aj to nemôže byť príčina povlaku a zápachu.
Nejaká rada? Ďakujem veľmi pekne

LuLana

Dobry den RNG,
7 rocnemu synovi zatekaju hlieny, preto casto odrhava a posmrkava. Ma zahlienene dutiny, nosnu mandlu nema zvascenu. Z vyterov mu zistili v hrdle Klebsiellu pneumoniae a v nose Pantoea agglomerans. Doktorka mu predpisala Zinat a Pamycon. Prosim Vas o radu, ako by sme sa toho zbavili bez atb. Vopred dakujem za odpoved.

bmw

chcem sa opytat na Vas nazor. Uz je toho tu dost popisane o probiotikach a vyzive na imunitu, ale clovek si nevie vybrat z mnozstva produktov na trhu. Po zvazeni sa rozhodujem medzi probiotikami z www.damianvit.sk = Bio-Acidophilus Forte 60 kps + allicin antibiotic alebo www.probiofixinum.sk = probiofixinum + mesosilver koloidne striebro...........dakujem za rady, ktora kombinacia je ucinnejsia na posilnenie imunity, odhlienenie, zbavenie sa zapalov v tele, alergie, zbavenie sa zapalov kutikov....

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik. Len ich musis brat dostatocne mnozstvo, podla potreby. A vyhybat sa privela cukrom a skrobovinam.
Chudnutie je najma z nedostatku kyselin a enzymov, ktore pomahaju jedlo stravit.
Helikobacter sa da vynicit aj napr pitim koloidnej striebornej vody. 4 x 1/4 deci denne, najma na prazdny zaludok.
Ine na podporu crevnej flory okrem uvedeneho je aj berberine a triphala

joa

Ahoj RNG, mam dost vazne problemy asi od marca s travenim. Objavuju sa mi riedke stolice a mam krce a plynatost v crevach. Zistili mi HP, candidu a gilbertov syndrom. Schudla som 6 kil, ked som drzala protikandidovu dietu a uz nevladzem dalej, lebo nemam sily, som unavena. Porad mi co dalej, lebo som proti vsetkym tym chemickym tabletam, uz ani to nevladzem dalej jest. Dakujem Joa

RNG

Julika, ja osobne MMS poznam len z citania, osobne som ho este nikdy nepouzil, chvala Bohu, vzdy sa mi podarilo veci vyriesit prirodnymi doplnkami, nemusel som siahnut na tuto sice velmi uzitocnu oxidacnu metodu, ale vlastne chemiu.Nie ze by som bol proti, sam mam doma zasobu pre pripad nutnosti a dufam, ze to nikdy nebudem musiet pouzit.
Totiz to su velmi silne oxidacne prostriedky a znicia celu mikrofloru vsade, kde sa dostanu, vyvolavaju silnu uhynovu/herxheimerovu reakciu, a ja osobne sa nechcem sterilizovat, ale v mieri nazivat s mojimi uzitocnymi probiotikami na tele a v tele, podla moznosti.
Skus to povrchovo, mozno ti to pomoze. Tak je prienik do tela minimalny a neznici ti to probioticku floru inde, najma nie v crevach, kde je nam velmi potrebna.

yulika

Dobrý deň RNG,

Chcela by som sa spýtať, aký je Váš názor na liečbu (zmiernenie, zastavenie šírenia) vitiliga pomocou MMS?

Ďakujem

RNG

Adoree, zapal je vzdy niecim sposobeny, ci uz roznymi mikroboami, ci zamorenin alebo mozno i parazitami. No a kazdu z tychto pricin sa da ucinne adresovat.
Odporucam pore zaciatok najma koloidnu striebornu vodu 3-4 krat denne 2w kvapky do kazdeho oka, pripadne to striedat s roztokom citricidalu, 4 kvapky na deci vody, nie silnejsie, prosim.
ATB zaberaju len na cast bakterii, koloidna strieborna voda a citricidal zaberaju nielen na bakterie, ale aj ine rozne mikroby, casto aj na take, na ktore atb vobec nezaberu.
Akl tam ma nejaku formu maskovanej infekcie, ako biofilm, odporucam jej brat aj NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapeptazu(3 x 120 000 IU) na odmaskovanie, inac sa neda zo zamaskovanymi infekciami ucinne bojovat.
A uz rozhodne nie antibiotikami! Nakoniec o tom sa mohla uz sama presvecit, kedze sa to neustale vracia.Vyliecena infekcia sa vratit nemoze
"Opakovanie tej istej neucinnej metody znova a znova s ocakavanim je dostanes iny vysledok je znakom sialenstva."

Inac odporucam jej obnovit si probioticku floru, ked brala tolko antibiotik, lebo zdrava crevna flora produkuje az 70% vsetkych obrannych latok v tele. Na to treba brat probiotika, kvalitne a cely zivot doplnok zmesi roznych mikrovlkaknin, inac si nemozes tu probioticku floru vybudovat po zniceni atb, ani dlhodobo udrzat.

RNG

Catenr, zialbohu na haemophillus influensae je citricidal samotny slabo ucinny, treba az koncentracia 660 ppm, tj 660 mg na liter.
Odporucam brat skor oreganovy olej, NAC a serrapeptazu, ktore tuto zamaskovanu infekciu odmaskuju a potom ju aj citricidal, aj oreganovy olej aj vlastna obrana tela vie znicit.

RNG

Lenka,jedz len tolko jadierok, co by si zjedla ovocia. A nemusis kupovat extra jadierka, jedz jadierka z jablk, marhul, sliviek, ceresni, ringlot ba dokonca aj broskyn a nektariniek. Vsetky z nich obsahuju horky kyanid, B-17/amygdalin v malom mnozstve a nase telo vydava z pecene enzym, co tento kyanid zneskodnuje po case. takze ziadne zhromazdovanie tu neexiastuje, to je zamerne sirena loz.