Otázky na RNG

RNG

Nic pod menom GSE nekupuj, len pravy citricidal profesional, od firmy BioChem research. Zatial vsetky ine pripravky dnes uz neobsahuju ucinnu latku, pravy povodny citricidal, len radove menej ucinne vytazky z grapefruitovych semienok.

Nick44

Chcem si zaobstarať GSE z iHerbu alebo Swansona, od Nutribiotic tam asi nemajú, ale hádam to nevadí a aj iné sú účinné, len vo väčších davkach resp. v silnejšej koncentrácii. Chcem sa ale opýtať RNG, čo si myslíš o kapsulách GSE, lebo sú určite praktickejšie ako glganie roztoku po cely deň.

RNG

ODD pantothenickej kyseliny je ovela mensie, ako 500 mg. Take davky sa nazyvaju megadavky a pouzivaju sa na dos;lova liecenie roznych problemov
Monopolna medicina ale popiera liecebny ucinok megadavok roznych vitaminov, podobne ako aj roznych potravinovych doplnkov, vseobecne a to aj napriek tomu, ze je to vyskusane a uspesne na milionoch ludi.
Pantothenicku kyselinu(ako calcium pantothenate) najdes napr v iherb.com vo vyrobkoch vyse 15 roznych spolocnosti.Country life tam ma ma dokonca 1000 mg tabletky a celkom prijatelnu cenu za ne.

tabletka555

Viete poradiť konkrétny doplnok s Calcium pantotenátom, s ktorým by bolo možné pokryť ODD 500mg? Ďakujem

RNG

Fibrinolyticke enzymy ani vo ovela vyssich davkach nesposobuju krvacavost(nattokinaza, serrapaptaza, lumbrokinaza)_, lebo odburaju len cast lepkavych bielkovin z krvnych platniciek.
Pri operaciach ich neodporucaju lekari, lebo to zvysuje stratu krvi(redsia krv) ale pooperacne ich velmi odporucaju, kedze operacie produkuju hromadu zrazenin v krvnom riecisti a fibrinolyticke enzymy na rozdiel od chemickych riedicov krvi tieto zrazeniny vedia bezpecne rozlozit.

Lenka.a

Prosím ťa RNG, serrapeptáza riedi krv len čiastočne alebo sa môže po dlhodobom užívaní krv až príliš zriediť? Resp. môže sa serrapeptáza užívať celý život, ak to človek potrebuje alebo treba robiť prestávky?

RNG

Inac D-3 dostat aj v 5000 IU az do 10 000 IU na minikapsulku, a celkom lacne
Pozri na rozne znacky ponukane na iherb.com

RNG

A zabudol som este na adaptogen astragalus, ktory pomaha regenerovat tkaniva poskodene ziarenim, tj pouziva sa po pouziti ziarenia na rakoviny.

RNG

Su adaptogeny co pomahaju telo regenerovat, na taketo proleemy pre chlapov uvadzaju niektori lekari MACA, Avena Sativa, a zenzen/ginseng.