Otázky na RNG

RNG

Nuz to mas asi spojene so stresom a nedostatkom neruseneho spanku. Pozri ako na to cez Google.sk pod rng, stres spanok

Maruska9

Pan Rng, dobrý den.
vedeli by ste mi prosim Vas poradit nieco na pocit ,,tazkych" unavenych oci..? Niekedy mam problem sa vobec pozerat priamo pred seba (napriklad v skole na tabulu), pretoze jedina poloha kde mam oci v pokoji, je sklopene k zeme.. Dakujem pekne.

RNG

Flatt, neviem , co ti to sposobuje, ale vitamin B najma zmes Stress B ti nemoze uskodit. A nezabudaj na to, ze mnohe virusy napadaju nervove obaly, takze zvysovanie viralnej imunity v dnesnej tichej viralnej epidemii je prakticky nutnost.

Flatt.

Zdravím RNG, neviem prečo, ale v poslednej dobe sa mi akosi ťažšie rozpráva – ťažšie sa mi vyslovujú niektoré slová. Vieš mi na toto niečo poradiť, mohol by pomôcť napríklad komplex vitamínov B? Vďaka.

simka111

Ja sa este chcem spytat,co hovorite na spirulinu,ktora obsahuje ovos,susenu smotanu a trstinovv cukor,ide mi hlavne o ten cukor,ci si viac neskodim ako pomaham,ide o spirulinu v prasku.

RNG

Ja odporucam skor spirulinu, lebo je lahsie stravitelne bez akehokolvek priemyselneho procesu.A v morskej vode pestovana je bohata na rozne stopove prvky, co sa v chlorelle pestovaej v plytkych sladkovodnych bazenoch nemoze nachadzat.

Lolitka

Velmi pekne dakujem za odpoved, odkazem :)

A este - co by ste teda odporucai viac na odmorenie - chlorelu ci spirulinu?? obe sa daju kupit na iherb??

RNG

Lolitka, najkvalitnejsia spirulina je z najcistejsich hlbokomorskych vod, napr od firmy Cyanotech, Hawaii.
Dostat ju napr cez iherb.com pod menom Spirulina pacifica. Predavaju ju za 35 dolarov za 454 gramov cisteho prasku, bez akychkolvek primesi. ja si to miesam do doma robenych jogurtov, tak sa to da zniest, 2 kavove lyzicky do pohara tekuteho jugurtu.
Chlorella, spirulina a ine absorbenty odmoruju telo, tj znizuju aj mnozstvo chemoterapeutickeho zamorenia v tele, preto ich lekasri neodporucaju povacsine.
Ale ini lekari zase neodporucaju si telo zamorovat chemoterapeutikami a ti zas odporucaju brat hodne absorbentov na odmorenie tela
Aj tak, ucinok chemoterapeutik na rakovinu je len par dni po aplikacii, neskor je od nich dobre telo co najskor odmorit.