Otázky na RNG

RNG

Inas neviem, ako mas zaprogramovany pocitac, ale ja nemam problemy otvorit ziadne tie spomenute temy , kde ich zadam do Google.sk
Skus teda priamo pod rng.nazory.eu

RNG

L-theanine na ukludnenie, B-vitaminy ako stres B a vodu , tj viac vody a enzymy su vhodne aj pre tehotne.
Tiez vitamin D-3, C E, mikrovlakniny a probiotika, pripadne aj krill olej, lebo aj ona aj dieta potrebuju DHA na vyvoj a regeneraciu nervovej sustavy, tj aj na mozog

orol

Pod rng stres som pozeral predtym niekolkokrat, no nejde mi otvorit ani jeden odkaz !

RNG, robi mi problem jej poradit, kedze
j e t e h o t n a
Byliny ako betonika, valeriana, medovka atd + lubovnik jej, (kedze je tehotna nejdem a nechcem davat ) a tak som sa tesil na Tvoj vzdy dobry nazor, radu.

Skus mi napisat,konkretne ake potravinove doplnky je vhodne v obdobi gravidity na uvedeny problem uzivat.

RNG

Nuz nervozita je casto zo stresu, co sa da adreasovat, pozri cez Google.sk pod rng stres
a bolesti hlavy mozu byt z nedostatku vody alebo zhorseneho travenia(kyseliny, enzymy, mikrovlakniny probiotika)

orol

Srdecne Ta pozdravujem, p. Ing., mam prosbu. 21 rocna velmi slusna a skromna slecna v druhom mesiaci gravidity sa stazuje na bolesti hlavy a nervozitu, ktore trvaju asi dva roky. Vysetrenie bolo negativne.

Poprosim Ťa o nazor, radu, pomoc, co doporucujes proti bolesti hlavy a proti nervozite tejto mladej tehotnej dame, pripadne konkretne ake vitaminy, resp. doplnky moze bez obav brat, dakujem.

RNG

Bubinko, objednavat zo zahranicia nie je ziadny problem , dnes to uz tisice Slovakov robia a je to tak lacnejsie, nez kupovat od priekupnikov, co to kupia za tu istu cenu, dopravia casto rovnako "draho", ako to dojde tebe a musia to predrazit, aby na tom zarobili. Okrem toho dovazaju len velmi maly sortiment z toho, co je na trhu a s pravidla nie spickove produkty

bubinko83

RNG to je sice pekne ale my sa tu na Sk k tym doplnkom ktore odporučate nikdy nedostneme.Objednavat zo zahraničia mi pride drahe a komplikovane kedže bohužial tomu nerozumiem :(A druha vec je že na Sk je všetko strašne predražene .

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď skúsim pohľadať a verím že niečo nájdem aby som mohla mame pomôcť. Ešte raz ďakujem a vážim si že pomáhate vyznať sa v spleti rôznych doplnkov a ich účinnosti na rôzne choroby bez použitia chémie.Keby bolo viac takých ľudí, ktorý neberú nič za svoje vedomosti a bez nároku na honorár venujú svoj čas.

RNG

Inac ked hovorim o mikrovlakninach myslim nie jednu ale zmes roznych, ako psylium, inulin, arabinogalaktany, pektiny, najma modified citrus pectines, ktore su ciastocne ucinne nielen na odmorovanie tela, ale aj priamo proti rakovinam,
tiez novsi na trhu glucomannan.
Na pecen odporucam cistenie protoko;pm, dr Berksona, pozri cez Google.sk pod rng, pecen alebo si to vyhladaj na tomto fore vyhladavacom, pod menom dr Berksona.