Otázky na RNG

jedulka

RNG aha už tomu rozumím.Tak já si to někde objednám a zkusím se toho svinstva zbavit.To mi povídej o doktorech.Předevčírem jsem ho přitlačila ke zdi a kladla plno otázek.Nakonec z něj vyšlo,že sám neví co má dělat a řeší to jako problém který zrovna je.Přesně jak jsi psal,bylo mi zle,když jsem od něj odcházela.Já mu tak věřila ....

RNG

catenr, zbytocne sa namahas, na Slovenskych strankach asi nenajdes ten ucinny citricidal dnes, takze odporucam ti hladat cez Google.com, kde najdes "citricidal profesional" od BioChem Research , co je dnes jediny povodny pravy ucinny citricidal na svetovom trhu.
Vsetky ostatne "GSE" a "citricidaly" citrovitaly a podobne su len velmi malo ucinne vytazky z grapefruitovych semienok.

RNG

viki, papier je trpezlivy a cez interrnet sa tiez siri hromada lzi. Yam neobsahuje iadny prolactin, prave naopak, Diosgenin ho znizuje, tpo je fakt dokazany dnes uz na milionoch zien, neoficialne. Zialbohu oficialna medicina o tom nechce ani pocut, tak ako aj o inych ucinkoch potracin a potravinovych doplnkoch, oni tlacia len patentovane chemicke lieky, nic viac.A potlacaju vsetko ostatne, nestitia sa ani luhat a podporovat akekolvek "vyskumy" "dokazujuce " alebo aspon ociernujuce rozne doplnky.

catenr

A mozem sa este opytat ktory citricidal je najlepsi? A odkial zo slovenskych stranok ho objednat? NAC som nasla v sumivych tabletkach ale ten citricidal neviem najst kotry je naj.
Dakujem

viky

RNG,ja som niekde v prispevkoch citala,ze YAM obsahuje prolaktin,ty si mi ho odporucil,ked mam prolaktin zvyseny...ako to je,nezvysi sa mi este viac?

RNG

Xanax=alprazolam, benzodiazepine je ukludnovac, ludove oblbovak. Je navykovy tj neda sa rychlo vyradit, len pomaly a postupne a musi sa postupne nahradit niecim co ukludnuje , tj hovorime najma o L-theanine(2 x 400 mg) alebo/a tiez nahrada /doplnenie alebo spomalenie spotreby ukludnujucich neurotransmiterov.
Pri neurotransmiteroch je to obvykle az na 80% serotonin, takze to treba adresovat najpravdepodobnejsie , ci uz polotovarmi na serotonin(L tryptophan alebo ovela lepsie 5-HTP) alebo niecim so spomali spotrebu serotoninu, co medzi liekmi sa nazyva ucinok SSRI a je aj doplnok s presne rovnakym zatriedenim SSRI, vytazok z uncarie tometosy, po cesky kocici drapek.
Samozrejme nie hocijaky vyrobok na trhu, ale taky co obsahuje spravnu davku ucinnych latok, co je 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu.
To je narazova davka, ucinkuje asi po 2 hodinach a ucinok trva vyse 8 hodin.
A pouzivas to len v case potreby, nikdy nie viac, nez raz denne.
Od SSRI liekov sa lisi aj tym, ze ma ucinok aj SNRI a dokonca aj na GABA v mozgu. Nie je navykovy a ako potravinovy doplnok nemoze mat ziadne skodlive postranne ucinky v tejto davke.
Zvysnych 20% problemov moze byt nedostatkov inych neurotransmiterov, ako norepinephrine, dopamine, GABA alebo dokonca aj zo spankoveho hormonu melatoninu , co sa vytvara zo serotoninu.
Vsetky spomenute sda daju nejako doplnit alebo spomalit ich spotreba, ale ktory to je, co ti sposobuje problemy to ti neviem povedat, lebo nemam kryustalovu gulu a ani lekari to nevedia, lebo zatial nikto bezne nerobi rozbory mpozgu na zistenie hladiny neurotransmiterov. Takze aj lekari len hadaju a skusaju, Rozdiel je ale, ze skusaju s nebezpecnymi a skodlivymi navykovymi drogami, na rozdiel od nich je mala skupinka lekarov, co sa snazi v prvom rade pouzivat neskodne a nenavykove potravinove doplnky na to.

jedulka

AHA až tak je to složitý, to víš se mnou musíš polopatě :-)No chtěla bych pomalu vynechávat léky na nervy a AD.Chtěla bych začít s Xanaxem a potřebuji něco co mi s tím pomůže abych neměla abstinenční příznaky,lepe řečeno aby byli co nejmenší.Dík

RNG

GABA ukludnuje svalstvo a creva, a ked sa dostane do mozgu vo forme zluceniny s vitaminom B-3(lebo inac sa tam nemoze dostat kvoli mozgovej krvnej bariere) sluzi tam ako ukludnujuci faktor/neurotransmiter na ukludnenie.
Lenze na ukludnenie su aj serotonin, norepinephrin, dopamin , melatonin, opiaty a ked mas rozne nervove problemy, hociktory z menovanych v nedostatku ti ich moze sposobit.K tomu samozrejme prispievaju aj rozne zamorenia a mikroby,dokonca mozu to byt aj parazity, takze to nie je az take jednoduche a treba adresovat podstatu problemu, tj rozne hore uvedene priciny.

jedulka

Ahoj RNG. jak je to s tím Gaba? Když si ho někde koupim pomůže mi překonat období,když vysadím všechny léky?