Otázky na RNG

Terry90

Neprijemne RNG, snad to bude OK.

Ja idem kupovat Panthotenic Acid od Now Foods (snad je to dobra znacka), tam je ten Calcium Pathotenate, aj ked sa v tych formach nevyznam, tak by to malo byt v pohode aj vo vacsich davkach podla toho, co pises.

Vlastne idem prvykrat kupovat nieco z Ameriky (konkretne Swanson) a este presne neviem, ako to funguje. Po anglicky trochu viem, ale chcu odomna aj cislo pri objednavani a ak mi zavolaju, tak sa asi nedohovorime. Ci mi to jednoducho dojde slovenskou postou az domov? Napis mi prosim o tom nieco, dakujem!

RNG

Inac presd tyzdnom sa mi objavila bolest ruky, ktora sa stupnovala tak ze som nevedel zavriet ruku. Protizapalove nepomohli ani vo vyssich davkach, tak som musel adresovat mykoplazmy, ktore sa mi zrejme potupne v tele premnozili, kedze som mal operaciu zlcnika a lekari mi dali kopu roznych atb, infuzne, co mi znicilo crevnu floru a pokim som si ju znova obnovil tie bestia mykoplazmy sa premnozili
Idem na top megadavkami extraktu z olivovych listov, 2 az 3 krat denne az 750 mg oleuropeinu. Samozrejme plus NAC a serrapeptazu na odmaskovanie tychto zamaskovanych vnutrobunecnych parazitov, co sposobuju reumaticke bolesti a zapaly.
Vysledok sa ukazal pomerne rychle, dnes som schopny uz rukou ciastocne robit, dokonca som v nej udrzal vyse 15 kg vedro. Ale aj ked tie mykoplazmy potlacim nasledky zapalov sa musia dlhe dni regenerovat.
Este nikdy predtym som take vysoke davky oleuropeinu z olivovych listov nebral, toto som vyskusal zo zufalosti, lebo ta bolest bola neznesitelna a naviac si nemozem dovolit jednoducho nepracovat.

RNG

Zaoaly klbov su casto virusoveho povodu, alebo z mykoplaziem. Kazdemu dnes odporucam si zvysovat viralnu imunitu. Na mykoplazmy odporucam brat NAC a serrapaptazu na odmaskovanie a extrakt z olivovych listov a Samento ich nicia, postupne. Jedna sa totiz o velmi pomaly rastuce vnutrobunecne parazity, ktore sa dfobre maskuju a maju tak slabu cinnost, ze si ju nasa telesna obrana nevsima . Ale ked sa velmi premnozia, nakoniec to ma degeneracny a zapalovy charakter kdekolvek v tele, samozrejme najviac v koncatinach, ktore su najslabsie prekrvovane, tj ochranovane.
Ma to velka vacsina starsich ludi, ktori uz maju znizenu obranyschopnost.

lisiak

Váž. RNG, vedeli by ste mi poradiť, čo by som mohol vyskúšať, keď už vyše roka mi opúchajú a bolia ma kĺby na prstoch oboch rúk ? Vopred ďakujem.

RNG

Nuz ciste na dezinfekciu by som pouzil v prvom rade koloidne striebro, na hojenie zmes jemneho praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek citricidalu, co ja sam [pouzivam na rany uz dlhe roky, kedze ako cukrovkarovi sa mi prilis dlho hoja a obvykle za ten cas sa tam dostanu mikroby, co celkove hojenie nielen predlzi ale casto znemozni(zapaly a hnisania)

RNG

terry, koznych parazitov adresujes zvonka, nie zvnutra. Tak je to ovela ucinnejsie, lebo tam mozes dosiahnut koncentracie miestne ovela vyssie, ako ked sa to rozriedi po celom tele.
15 x 500 mg B-5 sa mi vidi trochu prehnane. Ale ako na to zareaguje telo, neviem presne. Do 1000 mg uvadzaju, ze nesposobuje ani dlhodobo nic, aj vo vacsich davkach nie je toxicka, ale telo sa jej moze snazit zbavit hnackami
Menej drazdiva forma, tj menej sposobujuca hnacky je samozrejme neutralna, calcium pantothenate.

orol

Pozdravujem Ta vaz. p. Inzinier, mam otazku

pri strihani nechtov matka zastrihla mesacnemu babetku trosicku do ziveho ( zly rast nechtu )

hned mu to vydezinfikovala liehom

no na druhy den zacal palcek cerveniet a napuchat

a tak isla k lekarovi, ktory predpisal len akusi zevraj zapachajucu mast

Otazky:
1) existuju nejake dovodne obavy o zdravie babetka ?
2) co v takych pripadoch ( ked uz sa aj pri opatrnosti moze kazdemu stat ) takemuto babetku dat, presnejsie cim mu taku ranku osetrit?

Terry90

Dakujem RNG, nieco skusim. Da sa popr. vynicit ten demodex aj vnutorne pitim roztoku citricidalu alebo niecim takym?

Inac najprv chcem skusit vitamin B-5. Je v poriadku brat aj 10-15 kapsul s 500 mg? Nie je to privelka zataz na pecen ci oblicky, ak pritom beriem aj selen, zinok a vitamin D?

RNG

Demodex je bezny kozny parazit, ktorehpo mozeme mat na roznych miestach v kozi aj vyse 20 roznych druhov. Pokila sa nepremnozi a nemame suchu kozu , tak nam viditelne neskodi, skor pomaha olupovat staru kozu v malych vlockach. ked sa ale premnozi a najma ked ma v svojich utrobach rozne skodlive mikroby, tak sposobuje drazdenie, zapaly a dokonca aj acne a stratu vlasov
Pridusit sa da napr olejovanim koze, nakazy, co ma v sebe sa daju znicit roznymi antimikrobialnymi, ktore si pridas do kozmetiky, ja pouzivam do svojej prirodnej kozmetiky,(pozri cez Google.sk pod rng, prirodna kozmetika) co si miesam sam doma najma jod a citricidal, co zaroven tu vlastne jedlu zmes konzervuje proti kazeniu(kremy maju byt zlozene len z jedlych sucasti, inac zamoria telo ked prestupia cez polopriepustnu kozu)