Otázky na RNG

Adriana4

RNG, ďakujem za odpoveď ale chcem sa spýtať, či mi to čo píšeš naozaj pomôže? totiž ja užívam psyllium každý deň(jednu čajovú lyžičku) a sem-tam si aj nasadím probiotiká, ale nejaký významnejší pokrok nevidím. nemôže to trebárs robiť nedostatok hormonov? zistili mi sonom veľmi malé vaječníky, a tak je teoria, že si samy nedokážu vytvárať dostatok hormonov.
z čoho vzniká tá motilita? pretože pravidelne športujem, pohyb mám.
a keby som začala užívať enzýmy, čo sa stane keď ich po určitej dobe zase telu zoberiem?

ďakujem

Nick44

RNG, píšeš, že doplnky sa berú zásadne podľa potreby, ale zároveň píšeš, že každý by si mal dopĺňať jód, zinok, selén, vitamín C, D-3, E, vlákniny a probiotiká. Ja som relatívne zdravý, napriek tomu beriem zinok, selén a vitamín D-3. Možno ich ale nepotrebujem, mám ich vysadiť? Vopred ďakujem za odpoveď.

sorena

RNG

prosím vás, ktorý mám teda liek kúpiť miesto wobenzymu? kúpila som aj betaglucan 500vku a nejaké čaje na čistenie krvi, dneska mu vyšlo že má bakterialnu infekciu (podla cr vyšlo mu nad 50) dali mu dalšie antibiotika :-/

martinsos

RNG ešte k tej serrapeptáze Mám to brať pri prednisone či je to zbytočné plytvanie zatial? A mám to začať postupne pridávať , až keĎ začnem znižovať dávky prednisonu?

A konečne mi to colníci odoslali , takže zajtra najneskôr v stredu to mám doma :)

Ďakujem

RNG

Dasa na temu rakovin som pisal uz plno, na zaciatok pozri cez Google.sk pod rng, rakovina Tam toho najdes kopu, vcitane v rng.uforum.sk
kde mnohi riesia podobne problemy.

RNG

Tery 90, zapaly nervov su povacsine z viralnych utokov, tj virusov, co mame kazdy v tele permanentne. Na to si treba zvysit viralnu imuinitu, pozri cez Google.sk pod rng, herpes A na hojenie poskodenych nervov treba brat 1 az 1.5 gramu DHA denne, dobry zdroj je napr calamarine alebo krill olej.
Protizapalove len zapaly zmiernia ale neodstrania pricinu za nimi
Ked hovorime o kurkume, nehovorim o praskovom pakoreni, ale silnom vytazku z neho, curcuminoidy s bioperinom, davka 3 x 1500 mg s 10 mg bioperinu.
Ucinna davka serrapeptazy na riedenie krvi, odhlienovanie a proti bolestias z roznych zamoreni tela je 3 x 120 000 IU.
To ide dost do penazi, taketo potlacanie bolesti, ale niekedy sa tomu neda vyhnut, lebo lieky na to maju privela skodlivych vlastnosti a dokonca nie su az tak ucinne.

RNG

sorena, potlacanie horucok neadresuje problem infekcii a znizenej imunity. Pozri cez Google.sk pod rng, imunita, tiez infekcie ako na to. Wobenzym je stary a drahy enzym, ktory ked pouzivas vo velkych davkach ti precisti telo a tym ciastocne zvysi imunitu.
Ale na to su dnes ovela silnejsie a znacne lacnejsie enzymy.

To ale problem celkom nevyriesi, zialbohu.
Adresovanie zlepsenia travenia a absorbcie,
zvysenie viralnej imunity(najdes cez google pod rng herpes),
nicenie infekcii(z kvapockovych infekcii vo vzduchu) v prinosnych dutinach roztokom citricidalu, zvysenie tvorby a aktivity bielych krviniek betaglukanmi(3 x 500 mg) pouzivanie roznych antimikrobialnych a odmaskacov/odhlienovacov(NAC, oreganovy olej, Samento...)
a podpora nasej obrany, tj probiotik tym ze si kvalitne nasadis a podporujes ich rozmnozovanie do konca zivota branim aspon 15 gramov zmesy roznych mikrovlaknin
to je naozajstne a trvale riesenie. Samozrejme odmorovanie tela tam tiez pomoze.

martinsos

Aha ďakujem a ešte ma napadlo ako to s tou serrapeptazou? Mám to brať pri prednisone či je to zbytočné plytvanie zatial? A mám to začať postupne pridávať , až keĎ začnem znižovať dávky prednisonu?