Otázky na RNG

martinsos

Ok ďakujem RNG :) Zoberiem ten za 10 dollarov podla obsahu je dobrý :) Inak posledné dni , keď ráno vstanem a idem si dať sódu tak mám ako keby pálenie záhy a ako si dám sódu tak sa mi silno grgá a postupne to prejde . To znamená , že mám takto ráno veľa , alebo málo kyseliny?

RNG

A;ex 15, to by si chcel privela. Na riedenie krvi bezpecne a rozpustanie krvnycy zrazenin su fibrinolyticke enzymi ako nattokinaza, serrapaptaza a lumbrokinaza. Zriedenim krvi mozu ciastocne znizit aj tlak.
Zly cholesterol sa da znizir stravom s menej volnymi cukrami, najma fruktozou, a jeho tvorenie v peceni sa da znizit policosanolom a Red Yeast Rice.
Vysoky tlak moze byt sz hromady roznych dovodov a tie treba osobitne adresovat.
Ale kazdemu odporucam jest lyzicu lecitinu, praskoveho alebo granulatu, aspon raz za tyzden na cistenie ciev od usadenin, To zlepsi cirkulaciu ciastocne aj znizi tlak aj je mensia pravdepodobnost tvorenia krvnych zrazenin.

Jedna "zazracna pilulka" na vsetko zialbohu neexistuje

Alex15

RNG, existuje niečo, čo dokaže celkom efektivne rozpušťať krvné zrazeniny, čistiť cievy po celom tele a zároven aj dokaže znižovať krvny tlak a zly cholesterol? Hladám niečo, čo može byť dobrou prevenciou proti všetkym srdcovo-cievnym ochoreniam celeho tela a čo sa može uživať dlhodobo t.j. aj roky bez vedlajšich učinkov. Dakujem predom za odpoved, dosť by mi to pomohlo.

martinsos

RNG a čo povieš na tento?je ešte lacnejší ako ten NOW a obsahuje :

Vitamin E
(as d-Alpha Tocopherol plus d-Beta, d-Gamma, d-Delta Tocopherols) 400 IU

názov : Nature's Bounty, E-400 IU, 100 Softgels za 9,96 dollara!

Ten selén môže byť ten solgar?

A ešte koľko gramov tej chllorely mám brať?

Ďakujem

RNG

OK. ja ale osobne pouzivam zmes D alfa, beta gama a delta toccoferolov a toccotrienolov, clovek nevie, ktory z nich je na co v tele potrebny.
A beriem , ak nezabudnem denne 400 IU, ked som na horach alebo pri mori aj 800 IU proti poskodeniu ultrafialovymi lucmi.

martinsos

Tak tento? Solgar, Vitamin E, 200 IU, 100 Softgels píšu že 100% Natural Source Vitamin E

A ten selén presne tento však Now Foods, Selenium, Yeast Free, 200 mcg, 180 Vcaps ?