Otázky na RNG

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

RNG

Lenka, nie je problem kupovat cez internet z akejkolvek krajiny na svete, Staci na to kreditkarta, co ti vyda tvoja banka na zahranicne nakupu. Tak to robi hromada ludi Kupuju najma z iherb.com co ma na Slovensko najnizsie postovne Dokonca maju aj zlavny kupon pre prvonakupcu, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom rng, nazory, eu

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Flypo

Zdravim RNG chcem sa opytat na uzivanie fin candimis mozem ho inhalovat nosom popripade zmiesat s vodou a striekat do nosa ?? Ide mi o odhlienenie mam mykoplazmy pneumoniae igg cize neaktivne dakujem

mamado

RNG, píšem ti lebo si neviem rady. Pisala som ti o mojich očiach,cca 2 mesiace červené, suche flaky na horných a dolnych viečkach, paliace oči. Davam si oregano oil, Nac, kokosak s citricidalom na viečka, čakam na zasielku collostra, malo to ustupilo ale suche flaky na viečkach su stale, ťažke oči. Doktorka ma poslala na imunoalergologiu. nemohli mi spraviť testy nakolko sa mi pridružila najskor zapal hrdla a potom nadcha. Nac beriem už 5 deň a nadcha neustupuje.
Ale chcem sa spýtať, nakolko velmi nerada beriem lieky. Lekárka mi predpísala Rupafin. Tak velmi si ho nechcem nasadiť, neviem čo mam robiť. Prosím porad mi.
Beriem už tolko doplnkov, všetko čo radíš pravidelne, dlhodobo.Mám chronickú pankreatitídu, tak si davam pozor.
Ďakujem velmi pekne.
Ďakujem moc

Lenka.a

Ahoj RNG, keď nemám možnosť nakúpiť z Ameriky, tak ktorého výrobcu by som mala uprednostniť, Walmark alebo Jamieson? Alebo je to jedno? Máš s nimi skúsenosti?