Otázky na RNG

RNG

Na transdermalmu vyzivu a regeneraciu koze pozri pod Google.sk na rng, prirodna kozmetika.
Mne zmes jemneho praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek citricidalu expresne hoji rany, regeneruje podkozne jazvy, zastavi hnisania a zapaly.

kiko123

ahoj RNG zaujima ma tvoj nazor ze ci drobne jazvicky po akne naozaj drobne ale vpadle sa daju z pokozky vygumovat , odsranit ?? co je podla teba najucinejsie ?? dermaroller, dermapen alebo laser ??

RNG

Davka diosgeninu na znizenie prolaktinu a rozne problemy menstruacie a prechpodu je 200 mg diosgweninu denne. Na vyrobku nezalezi, len na obsahu diasgeninu.
Progesteronovy krem(prirodny progesteron) prichadza s navodom na davkovanie. Tiez znizuje prolaktin

lulu66030

Dobrý deň pán RNG,
máte sa lepšie?

V inej téme na hyperprolaktinémiu odporúčate YAM. Na iherbe som našla mexický yam (solaray)extrakt 275 mg. Tento udáva 10%diosgenin. Tento produkt je dobrý? Ako dlho ho treba brať a aké dávkovanie?

Ak sa berie v kapsuliach, už netreba progester. krém? Alebo to kombinovať? Ak áno, ako často natierať krém? Ako dlho? Ktorý je dobrý z iherbu?

Každú chvíľu mi má prísť karta s kt.chcem nákupovať cez internet, tak sa chcem zorientovať čo a koľko toho objednať.

Ďakujem Vám

Flatt

Link nejak nefunguje - skrátka pavučiny (sklovcové zákaly) v oku - nájdete to medzi témami. :) Vopred ďakujem.