Otázky na RNG

Lenuša

No ja sa praveze hcem zbavit tych chemickych liekov a skusit nieco prirodne.. no ked vysadzujem sertralin zacne ma palit a trpnut telo.. ja len ze ci neexistuje nieco co by pomohlo.. aby sa tie abstaky dali awspon prežiť

rhapsody1

Ahoj RNG, tak sa ospravedlnujem, docital som sa aj o tom, ze je vhodny na MRSA.
Chcem sa teda opytat na davkovanie, ci to ako to beriem je v poriadku
3x15 kvapiek (60%citricidal 40%glycerol) na 1,5 dc vody. Ako dlho to mam uzivat ? Mam si to aj kvapkat do nosa ? (roztok - 4kvapky na 1dc vody )
Bol tu prispevok od IvanBA, kde uzival GSE a jemu to nepomohlo. Je pravda, ze nespomina ci bral citricidal alebo citrovital.
A ako je to s tym koloidnym striebrom alebo to uz nie je potrebne ?
Dakujem
Peter

rhapsody1

Zdravim RNG,
z vyteru z nosa mi nasli MRSA. Kupil som si uz citricidal a zacal brat.
3x15 kvapiek denne do 1,5dc vody.
Chcel by som sa opytat, lebo o citricidale si pisal dost, ale stale sa spominalo, ze je vhodny len na liecbu zlateho stafylokoka. Otazka je, ci to moze pomoct aj pri MRSA ?
Mam to kombinovat aj s koloidnym striebrom , ak ano vies poradit davkovanie ?
Dakujem
peter

-Tinka

Zdravim RNG, ak ta mozem velmi pekne poprosit,potrebujem od teba radu a taku mpomoc,lebo uz neviem co so sebou. Da sa s tebou komunikovat aj prostrednictvom e-mailu,alebo iba tu je to mozne? Vopred dakujem velmi pekne za reakciu.

RNG

Lenusa, ja radim len potravinove doplnky proti nervovym problemom, nie chemicke navykove lieky.
Neviem ktoreho neurotransmiteru mas malo, alebo ci sa jedna len o tetaniu/trpnutie z nedostatku vodicov nervovych signalov(rozne mineralne kationy, ako NA, K, CA. MG a CO2 ako anion v krvi=(hyperventilacna tetania).
Kedze ti zatial nic nezabralo, neviem ti poradit ktory neskodny prirodny by nahradil ucinny chemicky liek.
Hlavne neurotransmitery su serotonin, norepinephrine, dopamine, GABA. Na kazdy existuje doplnok na zvysenie hladiny, vlastne viacere doplnky.

RNG

Lulu 66, ked nemas dost kyselin a enzymov, aspon si ich neried pitim vody s jedlom a pi az 3-4 hodiny neskor a to hojne, aby si zo zaludka jedlo splachla do criev.
Pripadne do vody pridaj aj trochu mikrovlaknin na podporu motility, absorbciu neziaducich latok a najma na podporu probiotik
Ak mas kvasenie v zaludku, je to pre nedostatok kyselin a tie si musis doplnit, inac ti neznicia kvasne a hnilobne bakterie v zaludku
Betain HCl(zdroj kyseliny) aj napr pancreatin dostanes napr z iherb.com, dobry je napr produkt firmy NOW(4 x 500 mg) alebo Jarro-zymes plus.

Lenuša

Ahoj RNG, mohol by si mi poradiť? Brala som AD sertralin celu tabletu a xanax 0,75 denne. Nic mi to vsak nezaberalo a na xanaxe som uz vlastne zavisla. Doktorka mi nahle zmenila sertralin na fevarin.Ten beriem polku vecer. No zacala som sa citit hrozne mam take stavy palenia pichania trpnutia (ci co to je) z hrudnika a obcas take bzucanie v hlave. Chcela by som sa vsetkych tych liekov zbavit. mam toho dost. Môže sa mi niečo vazne stat ked vysadim fevarin naraz?prip aj zo xanaxom. Radsej pretrpim abstaky ale nech uz mam sveti pokoj od tychto stavovm prosim poradte mi.alebo co zmierni abstaky? Je na to nieco? je to hrozny pocit neviem co mam robit.

lulu66030

Erillic,
necítim sa kompetentá ti radiť, ale pokiaľ viem, na kandidy rozhodne nestačia len probiotiká. Treba si to poriadne naštudovať. Probiotiká sú len súčasťou liečby. A aj po nej sa užívajú spolu s vlákninou.
Ale to ti isto tu niekto lepšie poradí.
Prípadne trošku si tu "polistuj" a viac sa dozvieš.