Otázky na RNG

RNG

Na virusy treba antiviralne , pozri cez Google.sk pod rng herpes. Treba ich brat viacero a obmienat a to odporucam pri dnesnych viralnych epidemiach vlastne kazdemu, nielen tym, co maju zjavne znikzenu viralnu imunitu, ako to mas ty. V tele totiz nosime dnes hromadu virusov, ktore len tak striehnu na prilezitost sa rozmnozit a skodit.
MMS je sice aj antivirwalne, ale sa jedna o chemikaliu, ktoru nemozes brat cely zivit ako mnohe neskodne potravinove doplnky.
Graviola je sice silne antimikrobialna, ale rezervujem si ju najma na boj proti rakovinam, lebo po case pouzivania znici probioticku floru, co je kontraproduktivne pri beznej udrzbe zdravia.

katka_34

ahoj mam 23 rokov a mam HSV2 proste katastrofa :( priatel od ktoreho to mam ma nastastie podporuje... mam to prvykrat uz asi treti tyzden je to obrovska trauma.. stale sa trapim neviem sa s tym zmierit..ach jaj co som sa naplakala a este naplacem pre to ale chcem sa spytat co by mi pomohlo? aby sa mi tie pluzgieriky co najmenej objavovali? citala som straasne vela o tom no co nazor to iny typ... tak sa chce spytat na mms kvapky a graviola ci je dobry napad? dalej som pocula o hemopatikach a hlive ustricovej... neviem som strasne z toho zmetena nikdy som nebrala ziadne lieky ani vitaminy a teraz takato spust roznych veci.... nechcem brat tie lieky co mam je to zataz na oblick. ak mi nieco poradite budem velmi vdacna.. dakujem

RNG

Nescio, zacni s jednou kapsulou/tabletkou a ked sa ti dostavi pala prejdi na dve.
Ale podla moznosti sa snaz zmensit davky jedla a nepit vodu s jedlom ale az 2-3 hodiny neskor, tak sa mozno vyhnes potrebe pouzivat extra kyselinu pri vacsine jediel.

Nescio

Dobrý deň RNG,
začnem brať Betain HCL s jedlom, chcel by som sa spýtať koľko maximálne kapsúl môžem zobrať za deň ? A kúpil som Kalinát, keď sa v noci o 02:00 alkalizujem,zoberem 1/2 lyžičky, o 05:00 vstávam a pijem zelený čaj s citrónom a medom, idem behať a o 06:30 raňajkujem. Môže byť ?? Ďakujem

RNG

Cokolada s nizkym obsahnom cukru je zdrava.Je to jedlo na ppovzbudenie ducha a dobru naladu. kedze je ale vysokokaloricka, nesmies s nou prehanat.Mensi kusok, radsej 2 krat do dna je lepsi, ako vacsi kusok raz. Doraz je na KUSOK, nie celu tablicku!

RNG

Nuz moze to byt hormonalne, na to by mal pomoct yam, ale ovela castejsie je to vec stresu a na to pomoze sa destresovat, co odporucam kazdemu, lebo stres nijak neadresovany je zabijak a vedie k hromade zdravotnych problemov. Pozri cez Google.sk pod rng stres na niektore navody, ako na to.
Mne pomaha najviac zmes vitaminov B(stress B) a thai chi

VmeduskaV

Dobry den RNG,

dnes som 8. den na bezsacharidovej diete a objavila som v obchode 90% horku cokoladu od firmy Lindt (obsahuje: kakaovu hmotu, kakaove maslo 29%, odtucneny kakaovy prasok, cukor a vanilku). Vyrobca uvadza, ze tato cokolada obsahuje v 100g 14g sacharidov (z toho 7 g cukru). Mozem si pri tejto diete kusok takejto cokolady dat? Mam totiz obrovsku chut na sladke. Dakujem velmi pekne za odpoved.

vtamin a

RNG čo podla teba môže sposobovať občasné návaly, začevenanie, niekedy je to pomerne časté(hlavne do tváre)? Dá sa proti tomu nejak bojovať?