Otázky na RNG

skrutka

pocuvaj eng strasne ma napadaju v teme vitamin c intravenozne, nezostala na mne nit sucha, ako im mam vysvetlit ze damian je lekar aj doktor kroiss je lekar.... ved to je na hlavu aby dvaaja ludia studovali rovnake veci, a tvrdili rozne....rng prosim ta ak mozes pridaj si ma na skype dobravila30. podla mna solomon vobec tie pokusy na zvieratach robit nebude tuto zimu, a ja ich robit budem aj ked na vlastnu past. nebudem ta otravovat na tom skype prisaham

RNG

Noni je superovocie, ale so spruznovanim alebo cistenim ciev nema skoro nic spolocne
Aloe vera podobne, je hojiove posilnujuce, dlhodobo brane zvysuje imunitu male nespruznuje cievy nijak podstatne. na to sa musis obrqatit na rozne antioxidanty, lecitin a lipaza na cistenie, pripadne chelacia na odburanie mineralovych zloziek v nanosoch na krehkych cievach.

RNG

Cez usta/per os nemozes dio twela dat tak velku davky vitaminu C v ziadnej podobe.V najucinnejsej forme , tj takej, ktora sa drzi v tele najdlhsie a teda sa s nou daju vybudovat vyssie hladiny (ester C) mozes mozno do seba dostat tak asi 30 gramov postupne za den a samozrejme absorbcia je podstatne horsia, ako priamo do zily. Takze takym sposbom nemozno dosiahnut hladinu vitaminu C, ktora by bola pre rakovinne bunky citotoxicka.
Naviac nie kazdy to vobec znesie, lebo cast neutralneho vitaminu C sa v zaludku premeni na kyselinu askorbovu, kde tuto vytlaci zaludocna kyselina z neutralnych askorbatov a nie kazdy znesie niekolko gramov kyseliny askorbovej v crevach, lebo to vyvolava casto hnacky z prekyslenia.
Ale je plno inych protirakovinnych, ktore sa mozu podavat ustne a su to neskodne potravinove doplnky.

RNG

Lecitin dochadza v prasku a granulate, tj cisty lecitin, iny neodporucam. A moja zena ho dava do zeleninovych polievok bez tuku niekolko lyzic, pre nas oboch raz do tyzdna.Za pol hodiny sa uplne rozpusti a nepoznat ho ani na chuti.
Inac lecitin sa musi nachadzat v rastlinach a zivocichoch vsade, kde treba tuky prenasat krvou/miazgou, kedze voda tuky nerozpusta a treba lecitin na to, aby sa emulzifikovali.
Zialbohu pri tazeni oleja sa lecitin odstranuje v ramci "stabilizacie" Takze dostavame tuky bez emulzifikatorov a potom sa divime, ze sa nam usadzuju na stenach ciev.
Lecitin nespevnuje cievy, na to su rozne antioxidanty, ako vinpocetine, huperzine, gingkolidy a rozne bioflavonoidy s vitaminom C
Vyskumna literatura okolo vitaminu C nie je tak jedoducho ziskat, kedze FDA nedovoluje liecit inac nez chemo, radiaciou a chirurgiou a kto sa o to v USA pokusi, moze byt zbaveny diplomu a dokonca posadeny do vazenia. Takze neviem, ako si predstavujes, ze by niekto dobrovolne strcil hlavu do slucky vydanim dokumentacie okolo svojho nedovoleneho liecenia.
To co som ti uviedol uz aj samo o sebe je hrdinstvo od tych lekarov, co to prevadzaju potichu alebo v inych krajinach.

skrutka

prosim ta rng a nejaku zdravotnu dokumentaciu nemozes zohnat? niekoho koho vyliecili....a to na tie cievy co si mi napisal nie je nieco v takom akoze nevinnom ovocnom napoji alebo zelenom napoji napriklad supergreens? nie ze lecitin a v tabletkovej forme to nie. nieco take ze by mal jeden moj rodinny prislusnik pocit ze pije volaku malinovku, a pritom by to bolo dobre na spevnenie ciev.

RNG

Ako som viackrat zdoraznil, ja nie som lekar, ale vyznam sa do doplnkov. Megaaskorbicka liecba davanim vitaminu C do zil ale nie je doplnkova zalezitoast, ale medicka/lekarska. Cisty askorbat sodny najdes z roznych chemickych spolocnosti, hladaj (Google.com, pod sodium ascorbate USP), tj farmakologicky cisty, tj vhodny na infuzie.
Zialbohu tie su hodne drahe, preto som ti navrhol na zvierata pouzit len potravinarsku/doplnkovu kvalitu, ktora je velmi pravdepodobne dost cista, ale nie je to zarucene. Vysli totiz z kyseliny askorbovej v cistote USP(farmaceuticky cista) a sody bikarbony, ktorej cistotu nespecifikuju, ale musi byt najmane potravinarska, inac by to nemohli predavat ako potravinovy doplnok.

RNG

Skrutka, roaccutane(isotretinoin) je umela chemikalia, patentovana, ktora sa dovtedy vobec nikde nevyskytovala. Tj je PODVOD ju nazyvat vitaminom, lebo vitamin je latka z prirody, ktoru musime dostavat na normalnu funkciu tela. A nase telo nema ziadnu potrebu dostavat nieco umele, co nam zamori telo a poskodi ho.
Nuz vela toho na nete nie je o lieceni rakovijn megadavkami IV vitaminu C, o to sa organizovana medicina dobre postarala
Ale do vecnosti sa to neda tajit,"lady sa lamu" ako sa hovori, pozri napr na
www.naturalnews.com
Alebo na www.cancertutor.com
alebo
www.youtube.com
www.doctoryourself.com