Otázky na RNG

RNG

Martinbo, psylium asi candidu nevynasa mechanicky, ale podpori jej protivnikov, rozne probiotika, co candidu nakoniec po case vytlacia.

RNG

Nori su ludia , ako vsetci ini, tj ked mali dovod to zakazat v Norsku, tak to asi nie je velmi dobre e-cko. Ale nemloze to byt vrlmi nebezpecne, inac by to zakazali okanzite aj inde.
Ja osobne som len za prirodne farbiva, nie chemicke umeliny.

RNG

Perla, n ie kazdy mastenec obsahuje priamo azbest, ale neda sa za to zarucit a preto sa doplnkovy priemysel tomu zdaleka vyhyba dnes. Pozri na zink chelat, ako napr Albion chelated zinc, alebo velmi dobre absorbovatelne bis-glycinaty. Je ich plno.

RNG

nico, podstata boja proti cukrovke DM-2 je vylucenie co najviac sacharidov a cukrov.Najma chlieb, ryzu, pecivo, cukor v akejkolvek forme, cestoviny a podobne. Na to lieky nepomahaju prakticky vobec.A treba CVICIT, hybat sa co najviac, aby telo mohlo spalit cukor v krvi,. c0o sa tam hromadi nielen z jedla,tj z cukrov a sacharidpov, ale aj vytvoreny v peceni a ladvinach.
Dobre je brat aj enzymy, najma na zlepsenie cirkulacie ako nattokinazu a serrapaptazu. Pripadne aj entericky pokryty pancreatin. Su aj rozne doplnky, ktore pomozu znizovat cukor, ako najma ALA, skorica, berberine, chrom a vanadium, vytazky z kino stromu atd. Ja osobne bojujem s DM-2 uz vyse 20 rokov, bez liekov a inzulinu, a zatial som OK.
Rany co sa nechcu hojit cukrovkarom si okamzite natriem zmesou kokosoveho oleja a jemneho praskoveho cukru s par kvapkami citricidalu. Tak sa zahoja rychlo, bez hnisania a s minimalnou jazvou. To mimochodom plati u kazdeho

martinbo

Ahoj RNG,
Chcem Ta poprosit o radu, na svojej stranke pises ku protikvasinkovej diete, ze psyllium pomoze vymiest candidu von z tela. Je ale jedno, v akom case ho budem jest? Uzivam totiz dost doplnkov: magnesium, vitaminy B, candimis, citrovital, koenzym q10, zinok, probio-fix a liek proti chronickej bolesti lyrica. Neznizuje psyllium pri sucasnom poziti ucinok tychto doplnkov/lieku?

Dakujem

ritta12

Ahoj, RNG je indigokarmin e132 nebezpecny? Dnes som kupila vitaminy a tam je toto modre farbivo, je to liek pre deti a citam ze je toto farbivo zakazane v Norsku ALE inde je normalne povolene,neskodne. Kde je pravda? Dakujem

perla1

RNG este ma napadlo je oxid titaničitý v tabletkach skodlivy? Chcela som pre syna kupit Imunoglukan P4H a ten obsahuje aj ten oxid titanicity. Na jednej stranke najdem ze je neskodny na inej ze skodi. Aj tomu sa treba vyhnut? Dakujem

perla1

Jaj RNG este ze ta mame, ja by som si ten Zinkorot kupila a ani by som nevedela ze ten mastenec je taky problem a kludne by som uzivala nevedomky azbest. Dakujem za tvoje cenne rady.
Tak co mam za ten Zinkorot zamenit. Mas nejaky kvalitny produkt Zinku, co sa dobre zabudovava, mne to predpisali kvoli strasnemu padaniu vlasov, tak na to to potrebujem. Velka vdaka este raz

Nico

Ahoj RNG
prosím o radu,
môj otec má cukrovku,berie veľa liekov avšak stav sa mu rapídne zhoršuje.

Veľmi zle chodí,našlapuje.

Mokvajú a zapuchajú mu obe nohy pravdepodobne sa to volá "Bercove verdy"

Ako by sa to dalo zastaviť aby mu to nepokračovalo do operačného štádia ??

Moc krát ďakujem

RNG

Ororat zinku je dobra forma zinku, viazane na oroticku kyselinu, co je aminokyselina, ale mastenec je uz davnejsie vyluceny z potravinovych doplnkov, lebo sa v nom casto nachadzaju primesy serpentinu, co obsahuju vlakna azbestu, rakovinotvorne.
Farmacia nemusi vyrabat bezpecbne produkty, tak tam to s kludom nechali. Ale vyrobci potravinovych doplnkov nesmu vyrabat nic skodlive, tak do davno vynali a e-ciek, pre istotu.