Otázky na RNG

Chcemto

RNG:
Už vlastním pôvodný Citridical z eshopu BIOZDRAVIE.
Na svojom webe píšeš, že na výplach úst sa má riediť 4mi kvapkami na 100 ml vody - a niekoľko minút ten roztok v ústach podržať.
Ako som už písal rád by som si tie kazy vyčistil aj kefkou s Citridicalom, avšak neviem ako ho mám v tomto prípade riediť a či ho mám vôbec riediť. Nerád by som skončil ako tuto:
zdravie.sk

drobnytrupik

Ahoj RNG, chcela by som sa opýtať či produkt ESTRO DIm 100 Kaps od firmy Scitec Nutrition je hodný pre sestru na odstránenie tých cýst na vaječníkoch a prsníku. iný produkt s tout účinnou látkou som na SVK nenašla. ďakujem. za odpoveď. www.proteinzona.sk

drobnytrupik

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či mi vie niekto poradiť, kde by som na SVK mohla objednať produkt odporúčaný pánom RNG - produkt DIM.
Ďakujem

RNG

Gabi ja ti za nic nemozem zarucit, ale je viacero zdrojov kde maju DMSO minimum 99.9% cisty a tak isto cezium chlorid/chlorid cezia. Najdes ich aj na Slovensku medzi chemickymi potrebami.

RNG

Chcemto, grape seed je hroznove semienka, nie grapefruitove. A aj tak vytazok zo grapefruitovycyh semien je ucinny znacne len ked je zmeneny chemicky na vytvorenie quaternialnych zlucenin z polyfenolov, co sa nachadzaju v grapefruitovych semenach. Takze hladaj pod "citricidal" a quaternial compounds. Pozri do hoogle.sk aj biozdravie.sk, tam ten pravy citricidal maju. A nedaj sa nahovorit na ine, flaska musi jasne spomenut "quaternial compounds"/ quartenne zluceniny..

RNG

Perla never tomu co sa vsetko okolo koloidnej striebornej vody pise, lebo je v zaujme monopolneho zdravotnictva aj farmacie tuto vaznu konkurenciu pre nich odstranit.
Skus to lucdenecke cislo, ja s nimi uz davnejsie nemam spojenie, ale ak ten generator usrzovali ako som im povedal, tak este stale vyrabaju ucinnu koloidnui striebornu vpodu, vlastne je to koloidno ionicka, kde prave iony striebra v nej s az
27 000 krat tak ucinne, ako neutralne castice. Zialbohu v ustach, hrdle aj v zaludku maju ucinnost len asi minutu/dve, potom sa iony rek9ombinuju a zostanu tam len ovela menej ucinne strieborne neutralne ciastocky.
Take ucinnost dalej v tele je len minimalna.
Koloidna strieborna voda aj v ovela vyssich koncentraciach je neskodna, inac by ju v USA nasa FDA uz davno zakazala.Zatial ale nevedia nic skodlive na nu najst, pokilal ju nepijes miesto vody a v kvalite "spinava farebna brecka"

RNG

rita umely hlien neznamena ze to nie je prirodna latka, len to nie je nas vlastny hlien, aj ked sluzi dost podobne. Aj je vzduch co dychas dostatocne vlhky, tak s ti hlieny v nose prinosnych dutinach prieduskach a plucah neZhustnui natolko, aby telo tj cilie toto vsetko neboli schopne vyhodit. Inac to tam moze trcat aj roky a viest k astme a COPD.

RNG

Jozefe vsetky nove jedla, doplnky aj lieciva musis zacat brat v nizsich davkach, aby si mal mensiu pripadnu reakciu tela a postupne to zvysit az na plnu davku, pokial sa ti neobjavi nejaka alergia na to.

gabi123

Dobry de pan RNG, prosim Vas, vedeli by ste mi napisat spolahlivy zdroj na chlorine cesium a DMSO a taktiez ci by ste mi poradili davkovanie ake by bolo vhodne.

znamy ma tumor 3,5 cm v oblasti orofaryngu az hypofaryngu..

Velmi pekne dakujem!

Chcemto

RNG:

No vidím, že odkazy mi zrušilo.
Takže ten produkt, ktorí som si objednal je vlastne extrakt z grepových jadier od firmy Nobilis Tilia.