Otázky na RNG

ritta12

Zdravim ta Rng, prosim ta odporucas mat doma inhalator? Mam 5 rocne dieta, ak je v skolke je opakovane chory, hlavne kasel ho trapi. Pozerala som inhalatory OMRON alebo Laika a inhalovat slany roztok alebo Vincentku. Ci to potom nasledne pomoze organizmu a plucam sa rychlejsie regenerovat a lepsie odolavat chorobam,netusim ako to funguje ale pytala som sa par kamaratok ktore mali chore dieta,boli na 3 tyzdennom pobyte v TATRACH a mali tieto inhalacne kury + preplachovali si nos a chorobnost tych deti dost klesla. Aj ja sama som bola v detstve chora a v 5 rokoch ma poslali na mesiac na inhalacie do jaskyn kde sme spali a inhalovali, stav sa mi vyrazne polepsil,chorobnost klesla. Preto rozmyslam ci kupit nejaky inhalator, ci je to podobne ako inhalovanie vzduchu v tatrach pripadne jaskyni.
A nasla som sprej do nosa Mucoviral,je z cervenej morskej riasy, ze zabija virusy v nose s 99% ucinnostou,nepoznas tento produkt? Je mozne ze ta riasa ma taketo ucinky,to by bolo v chripkovom obdobi bomba produkt.
DAKUJEM ZA ODPOVEDE!!!

perla1

Ahoj RNG, zaspavam s malym synom pri modrom svetielku ktory mame v zastrcke, syn sa boji, ale vadi to? Aj to male svetielko? Citala som ze sa potom nevyplavi serotonin a clovek je bez naladya nevyspaty,je to pravda?
Potom sa chcem spytat na Koloidnu striebornu vodu, ci nemas nejaky tip z kade objednat,lebo na jednej stranke som citala ze ak je koloidna voda v plastovej flasi,nici sa ,ked prechadza cez skenery,kvoli platbe opat sa nici a ci treba objednat naximalne do 10 alebo 15 ppm. Ja to chcem striekat do oci,do us pri bolesiach hrdla,pripadne ako dezinfekciu na kozu. Dakujem za odpoved

RNG

Regeneracia klbovej hmoty je mozna, v prvom rade potrebuje klb namazat, aby sa dalej nevydieral(2 x 1 gram CMO alebo najmenej 2 avokada tyzdenne) lus rozne doplnky na klby( mucosacharidy ako glucosamine, zdroj siry ako MSM, a protizapalove ako napr curcuminoidy, boswelin a podobne.
Zelatina/zivocisna je tiez dobry zdroj klboveho materialu.

gabi123

dobry den p. RNG, poprs. ta o radu,
Moj kamarat ma zdravotny problem-opotrebovany klb bedrovy-stupen 3 az 4.
Ma tam i medzeru.

Doporucuju mu len vymenu klbu.
Da sa to niako liecit?

dakujem za tvoju odpoved a cas

RNG

VZV u starsch ludi sposobuje tzv pasovy herpes/shingles, ktory sa moze ale objavit kdekolvek na tele, nie len na pase, a nebezpecne je ked sa vyhadze na tvari, tj blizo mozgu a oci.To bol pripad mojej zeny... preto som do nej naladoval masove davky colostra, monolaurinu chaparalu a chagy

RNG

Pf,borelioza, a tweda najma jej prejav neuroborelioza moze priniest ludi doslova do hrobu, ako sa to stalo aj mojej sesternici. Bojovala s nou vyse 15 rokov a ked prestala nbrat doplnky co som jej odporucal a zase sa obratila na lieky (atb) a antidepresiva, tak ju to za par mesiacov [poslalo do hrobu.
Co sa tyka VZV virusu(varicella zoster), ten casto napada nervy aj mozog, najma u starsich ludi, co casto po pasovom herpese uplne zmenia psychologicky profil.
Preto ja be
riem tolko antiviralnych preventivne! Moja zena cez to presla expresne s pomocou mnohych silnych antiviralnych doplnkov a na stastie nemala z toho ziadne nasledky na mozgu ani na nervoch ani na zraku a sluchu. EBV sa prejavuje najma na poskodeni pecene a nervovych obalov, rozne herpesy najma na nervovych obaloch a vystelkov ciev a organov.
Norovirus napr na traviacom trakte, ked vyvola zapaly zaludka a criev, pripadne aj pankreasu. Definitivne znici parietalne bunky tj vyrobu zaludocnych kyselin. Na to trpi dnes hromada ludi, vcitane mna.

PF2014

Napadla ma zaujímavá myšlienka a už som o tom aj niečo čítal, môžu infekcie ako napr. EBV,CMV, borelióza spôsobiť alebo zhoršiť psychickú poruchu? Niekde som čítal hlavne o borelióze, že môže mať súvis so schizofréniou, môže to tak byť či?? Čo si myslíš?

PF2014

Napadla ma zaujímavá myšlienka a už som o tom aj niečo čítal, môžu infekcie ako napr. EBV,CMV, borelióza spôsobiť alebo zhoršiť psychickú poruchu? Niekde som čítal hlavne o borelióze, že môže mať súvis so schizofréniou, môže to tak byť či?? Čo si myslíš?

RNG

Drobnytrupik, v tele vedia odbudovat rozne tkaniva len enzymy a rozne krvinky, a tie 3 uvedene doplnky sa podielaju na tom odstranovani sami alebo v enzymatickych balickoch co krvinky nosia so sebou.