Otázky na RNG

RNG

Rita, skus doplnky specificky na vlasy, pozri napr na tento sampon
-odkaz odstránený-
alebo taketo nieco ustne
-odkaz odstránený-

RNG

Perla, medzi najucinnejsie antiviralne patria chaparal, davka 2 x 1 gram, colostrum davka 2 x 10 gramov, chaga, davka 10 gramov(caj z chagy) a pripadne aj pravidelne brany monolaurin, 2 x 5 gramov.
Na uvedene bakterie by som bral najma citricidal oreganovy olej a extrakt z olivovych listov, samozrejme NAC a serrapaptazu na odmaskovanie, lebo mnohe z nich sa vedia zdruzovat a spolocne maskovat. Asi by som bral ale aj colostrum a monolaurin, ktore tu mozu byt tiez ucinne, pripadne aj berberine.

RNG

orel, tu ti velmi nepomozem, lebo lieh sice vytazi mnohe latky, ale mnohe latky su zas rozpustne len vo vode.
Co sa tyka oresaka, tinktura, co robila dr Hulda Clark bola robena zo zelenych supiek 1:1 s cistym etylalkoholom.
Kedze jednotlive zlozky jej protokolu maju individualny rozvrh davkovania,tj kazde inac v kazdy den, to sa neda nahradit jedinou zmesou rovnako ucinne, teda aspon podla mojho nazoru

RNG

Dosko, najviac pre nas boj z roznymi mikrobami v tele urobia probiotika, tj ber pravidelne mikrovlakniny a probiotika. Na rozne urinarne a crevne nakazy odporucam aj napr Berberine, davka 2 x 1 gram.
Mnohe nakazy potrebuju velke davky antimikrobialnych lebo sa vedia maskovat, zdruzovat na spolocnu obranu, napr vo forme biofilmov. Na odmaskovanie su ucinne NAC a serrapeptaza.Po odmaskovani sa tieto nakazy daju casto velmi lahko znicit.

ritta12

Ahoj Rng, tak s tym padanim vlasov mas pravdu ze ma tehu a kojenie vycerpalo z vitaminov a nasledna dieta, ALE snazim sa jest zravo vela ovocia a zeleniny,oriesky aj vitaminy ako zinok,jod b complex uzivam a nic vlasy mi stale padaju! Mam este nieco z doplnov pridat alebo preco sa padanie vlasov nezastavi aj po diete, ked teda uzivam co mam. A poradil by si nejaky sampon, teda ak tie sampony funguju na zastavenie padania vlasov,mne v lekarni odporucili sampon s CHININOM, ze ako jediny posiluje korienky vlasov. Dakujem za odpoved

perla1

Zdravim ta Rng, prosim ta ktory z doplnkov je najucinnesi na echovirus,rinovírusy, coronavírusy, adenovírusy, enterovírusy.
A na tieto bakterie Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Streptococcus pyogenes alebo Staphylococcus aureus by si co nasadil. DAKUJEM

orol

Pozdravujem Ta vazeny p. Inzinier, dovol mi otazky.
-Idem urobit protiparaziticku tintkturu z Artemisia absinthium, Syzygium aromaticum syn. Eugenia caryophyllata), Juglans regia L ( zeleny plod odtrhnem teraz zo stromu).
1) V akom pomere dat uvedene komponenty do liehu? (chcem to dat zhruba v rovnakom pomere), ci ?
2) Doba a sposob uzivania?
3) Je nutne brat popri uzivani takejto tinktury aj prostriedky na prehnatie ?

Dosko

RNG, ďakujem za odpoveď

Vychádzal som z tabuľky, že na odstránenie Serratie marcescens je potrebných 2000ppm.

počkám kým to začervenanie ustúpi,a ak by sa mi znova objavili vyrážky
môžem si to oplachaovať napr. 5 kvapkami citricidalu do 2 dcl vody ?

A asi ako dlho, týždeň alebo viac ?

Mám vyskúšať užívať oregánový olej v kapsuliach?

Ďakujem

RNG

Dosko, Nuz pri rychlom uhyne mikrobov sa moze uvolnit z nich hromada toxinov, co vyvolaju jemnu miestnu otravu/zapal a mozu poskodit aj kozu a sliznicu(herxheimerova uhynova reakcia). Inac 10 kvapiek citricidalu(60%) do 2 dcl vody je ako 50 kvapiek do litra co je odhadom asi 1000 ppm a na citlive zapalene sliznice to moze byt trochu privela