Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Ja som za kombinacie chemickych prstriedkov a prirodnych nie je.
St John's wort, ktory odporucam ma 3 mh hypericiny a 30 mg hyperforinu, a je to znacka Paradise Herbs.
Zialbohu velka vacsina nepracuje poriadne, lebo nema potrebny obsah hyperforinu.

Chcemto

Ahoj RNG. Čítal som, že životnosť amalgámových výplní je 10-15 rokov, fotokompozity sú na tom cca 5 rokov...
Je to pravda? Môžeš to potvrdiť vlastnými skúsenosťami? Ako dlho máš fotokompozity? Boli s nimi nejaké problémy od doby ich vzniku?...

nika82

ahoj RNG, mohol by si mi poradit ake davky Lauridicinu mam uzivat? mam aktivny virus EBV (pomaly klesa) a zrejme aj ine herpesvirusy, mam stale kutik, unavu, zysenu teplotu, hnacky, bolesti zaludka. momentalne uzivam 3.tyzden 3x3gramy denne s jedlom. mam 53kg. neviem ci malo-vela? zatial necitim prevratnu zmenu, mierne zlepsenie mozno.

bager

Rng prosim ta dnes som si dal frontin 1 tabletku 0.25 mozem to skombinovat s 5htp trebars rano 1 tabl 5 htp a jednu vecer 3x za den vytazok z lubovnika mam od firmy now 300 mg 1 kapsula hypericinum perforatum 5htp Naturaly Sourced 100mg v 1 tablete kupene s ok nakup.sk mozem si sem tam dat k tomu fronti trebars raz za den

RNG

Viper, z detmi je problem, ale ked treba odstranit rozne nefuncne tkaniva, pomahaju na to len enzymy.
skus zamiesat napr serrpapeptazu do jedla alebo prasok z pancreatinu
A mazat pod pazuchu jod a zamiesat do jedla selen.

RNG

Citricidal obvykle hnacky nesposobuje, len docasne ako herxeimerovu reakciu
Hnaaku mozu sposobovat velke mnozstva kysleho vitaminu C vo forme askorbickej kyseliny

viper3000

RNG dakujem za odpoved..

No mam problem ...moja mala uz nestrpi lieky ako take takze jedine nejake sirupy ....

nasiel som nieco taketo

www.bio-medica.cz

a plus zatial davame malej toto aspon na podporu imunity

www.obchod-web.sk

a tie enzymy este musim pohladat nenasiel som ziadne ktore by mohli deti od 3 rokov aspon...(musim lepsie pohladat)

maria-2016

Dakujem za odpoved a spominala som ti o tom prehanani...je to sposobene s Citricidalom???? predtym som hnacky nemavala....co na to hovoris ty???nie je mozne to mat od konbinacii liekov ktore beriem?????

RNG

Maria, ja osobne pouzivam viac zmesi probiotik aby som do tela dostal co najviac roznych, lebo kazde pre nas produkuje ine zivny a obranne latky. Dobre su take, co vydrzia teploty a zaludocne kyseliny, inac sa nemozu za ziva dostat do criev.
Tak medzi takymi zasadne vyberaj, nie tie, co potrebuju chladit.