Otázky na RNG

RNG

Kaja vyhadzanie Znamena ze mas niecim zamorene telo. Acne su dosledok zamorenia znicenymi/tvrdnucimi tukmi, najma hydrogenizovanymi polynasytenymi rastlinnymi olejami, tj to co lekari poropaguju ako "zdrave, bezcholeasterolove"
A kedze si takych olejov(marganiny, rozne nepanenske oleje a raastlinne "maslaq " a pomazanky) za cely zivot zjedla kopu, ak ked odteraz budes jest len panenske a nasytene(tj tie co netvrdnu a nezapchavaju pory) tak ti to bude trvat roky sa ich z tela zbavit.
Jedine, ako sa mozes branit okamzitre je znizit vylucovanie tukov cez kozu znizenim hladiny DHT, ked si nalozis pecen nezdravo vysoko vitaminom A vo forme retinol palmitate. Je to ale ovela menej skodlive, nez nalozenie pecene chemikaliou isotretinoin A zvonku pouzivat nieco antimikrobialne aby tio acne nerhnisali a nezapalovali sa.Napr kokosak s pridanym citricidalom, koloidnu striebornu vodu , oxidatory atd

mmooly

Ahojte.. prosím ťa RNG ešte o tvoju radu. Priateľa chytila depka, užíva ten escital. a lekárka mu povedala že to vlastne dostal preto, že má problémy so zažívaním, vraj má veľa pacientov po žlníku. Žlčník nemá už 20 rokov a pred pol rokom mu brali ďalšie kamene ktoré sa mu utvorili, vtedy schudol cca 17kg za mesiac. Tak myslíme že je problém, že sa mu nespracováva triptofán z potravya s následkom na serotonín. Momentálne sa cíti dobre, liek mu zabral, ale čo s tým zažívaním, do budúcna.. dá sa to ešte nejako napraviť? Ďakujem pekne za odpoveď.

kaja 12

dakujem za odpoved! hej no asi na tom nieco bude, kedze som sa dost vyhadzala nedavno. co by som mohla uzivat alebo dat si na to aby sa mi to zlepsilo?

RNG

Babs, yam sa pouziva az do davky 200 mg Diosgeninu, tj 5 tych kapsul zo Swansonu. Klusne ho mozes kombinovat zo Saw Palmetto, lebo pracuju v tele na inom principe.

RNG

Kaja roacutane sa zhroazduje v peceni a skodi jej.
Vysoke davky vitaminu A sa tiez zhromazduju v peceni a mozu telu skodit tym ze potlacia vylucovanie tukov z mazovych zliaz.Ze by skodili samotnej peceni, o tom som nenasiel ziadnu serioznu vyskumnu literaturu.
Lekari su nauceni zo skol pouzivat len schvalene patentovane lieky, ale mnohe prirodne latky ich plne zastupia a to bez skodlivych postrannych ucinkov.Naviac ich systematicky strasia, ze co nie je schvalene ako liek moze telo poskodit. To je samozrejme loz, kedze potravinove doplnky su schvalene lekarskymi komisiami ako neskodne v odporucenycy davkach, vlastne "generally safe" tj bezpecne.

RNG

Mastie, ak mas podozrenie na [parazita, tak si zaobstaraj protiparazitalny balicek od firmy JUKL, co ti na to moze pomoct. Je to presne zlozenie a rozvrh brania podla dr Huldy Clark, co mala s tymto vyse 80% uspesnost. Na "tvrdohlace " parazity sa da brat tento protokol aj dlhsie a v 2 nasobnych davkach. Tak zs zvysi uspesnost az na 90%.
Inac musis ist na protiparaziticke lieky, ktore su na kazdeho parazita ine a maju casto skodlive postranne ucinky.
Mnohi mali uspech aj so zapermi, tj elektronickymi pristrojami, co nicia rozne mikroby a parazity roznymi frekvenciami prudu, co im poskodia cinnost a tym ich potlacia

Babs2828

Dobrý deň pán RNG, mohla by som vás poprosiť o radu ohľadom užívania Saw palmetto a Wild yam, či sa môžu užívať spolu??
Saw palmetto som si objednala kvôli zvýšenej hladine androgénov, že by to malo pomôcť pri príznakoch PCOS (padanie vlasov, úprava cyklu..) a Wild yam som objednala pretože som sa dočítala, že upravuje hormóny, menštruačný cyklus, ktorý mám veľmi dlhý a nepravidelný.
Mám objednaný wild yam root od swansonu s 10% účinnou látkou Diosgenin a Saw palmetto 160 mg 85-95% mastné kyseliny a steroly 136-152 mg. Doporučené užívanie je napísané pri oboch 2 tablety denne. Je to správne? Ďakujem za odpoveď

kaja 12

Ahoj :) chcem sa spytat,ze brala som roaccutane a potom som zacala brat olej z trescej pecene asi pol mesiaca na to a brala som ho mesiac a pol a mal vysoky obsah vit a,ci to nevadi.uz som ho vysadila ale citala som ze to moze byt zle kedze po roaccutane sa nema uzivat vit a. Dakujem za odpoved

natalianka2

Dobrý deň pán RNG. Rada by som sa informovala ohľadom odčervenia tela a zbavenia sa nežiaducich parazitov. čo odporúčate? Určite ste to tu už pisal ale zle sa to tu vyhľadava. Ďakujem za pochopenie Priatel strašne škrípe zubami a niekde som sa dočítala že to možu sposobovať škrkavky parazity,..možno je to hluposť ale aj tak odčervenie je jednožnačne prospešne pre organizmus. Ďakujem za odpoveď.