Otázky na RNG

maria-2016

Ahoj tery. Ja som si uz 4 krat objednala z USA. Z Iherbu mi to prislo do 7 dni a zo Swansonu to trva dlhsie cakala som 2 tyzdne a postovne je tam raz take ako z Iherbu.

Terry90

Zdravim, chcem si objednat nieco z Ameriky a chcem sa len spytat, ako dlho asi trva kym to pride na Slovensko a nebyva na colnici problem? Vdaka.

axyna

Dobry vecer, chcela by som Vas poprosit o pomoc. Vysledky potvrdili spinocelularny karcinom, ktory 7 cm zasahuje ku spodine jazyka, inflitruje az ku korenu a je zasiahnuta uz jedna slinna zlaza. Lekari doporucili konkomidantnu terapiu-oziare a chemoterapiu, ale vysvetlili nam, ze je to neliecitelna a konecna diagnoza. Chemoterapiu a oziare sme odmietli, chceme vyskusat chlorid cezny. Ake by bolo najvhodnejsie davkovane pri poslednom stadiu karcinomu? Dakujem.

maria-2016

Ahoj RNG. Stalo sa nieco ze nam neodpisujes??? Dufam ze si len zaneprazdneny a nemas ziadne vaznejsie zdr. problemy. Mi ta potrebujeme a hlavne tvoje rady a skusenosti.....tak sa ozvy co najskor

maria-2016

Ahoj Rng. Chcem ta poprosit opet o pomoc. Mam 6 rocneho vnuka a za rok 2015 a 2016 bol 11 krat chory. Skoro vzdy to zacina so soplikmi a potom zapal priedusiek. Porad mi prosim ta co by si mu doporucil brat. nasadila som mu citricidal ale neviem ci 35 kv na liter vody je vhodne pre dietatko. A ako mam zriedit kvapky do nosteka??? popripade aj nieco ine nam porad. Hrozi mu vyber nosnych mandli a zmensenie krcnych a ja by som to chcela obist az by to bolo co len trosku mozne. probiotika mu davame.

petak

Dakujem Lombardo. Este otazka ohladne intoforezy zubov, vcera som to prvykrat skusala. Kovova chut na jazyku vsak nebola hned ale dost vyrazne som ju citila az za par hodin. Ma to tak byt? trocha som sa zlakla, ci nahodou neobsahoval strieborny predmet aj nejake ine tazke kovy, resp ci nemoze vadit ze mam stale par amalgamovych plomb a nieco sa z nich uvolnilo. Je to tak v poriadku ze to az o par hodin zacne ucinkovat? Dakujem

Dobry den prsím Vas pan RNG o radu,,,mam 45 rokov a na mamografii a sono prsnikov mi zistili zvacsenu prsnu zlazu s ložiskami cyst,,je to udajne sposobene hormonami,,,zacala som uživat wild yam 2krat2,,,DIM2x2,,dygestativn enzym 2x2,,,bromelain3x1,,,ale mam obavy....už druhy mesiac mi meska menzes a neviem či to nesposobuje Wild yam,,,,a ci je dobre uživat wild yam ci neprianivo neposobi na prsniky,a nezhrši vysledky mam to dalej uživat ci vysadit?ked su to fytoestrogeny?a ohladom tych enzymov beriem ich spravne alebo niektore este pridat? velmi pekne Vas prosim o radu a pomoc dakujem

mimagigi1

Dobry vecer RNG,

mam 23 mesacneho syna ktoremu na imunitu uz asi 3 ci 4 mesiace davame kolostrum na imunitu ( hlavne teraz v zime ked rychlo chytil kasel a sopliky) +Vitamin D
Chcela by som len vediet ci je to ok mu davat permamentne to kolostrum alebo iba cez zimu , alebo ci treba tomu daj aj pauzu. Taktiez co by ste poradili ake ine vitaminy na imunitu su najlepsie davat detom takehoto veku ( samozrejme okrem vela zeleniny a ovocia)
Nebyva tak casto chory ( myslim ze to kolostrum celkom pomohlo)i ked teraz mal mild chest infection tak dobera antib. a este trochu kasle.
Moc dakujem za radu

PF2014

Ahoj RNG, koľko približne trvá, kým sa doplní doplnkami chýbajúci zinok v tele? Ja beriem 30 mg zinku, vo forme glukonan zinočnatý. Dneska to je 15 dní, čo ho beriem.

lombardo1981

petak, áno, počas gastrofibroskopie sa dá zistiť aj acidita aj žalúdočná sekrécia. Porovnáva sa bazálne, stimulované a maximálne množstvo žalúdočnej šťavy. Potom sa jednotlivé hodnoty porovnávajú. Pri niektorých ochoreniach, napríklad pri Zollinger-Ellisonovom syndróme sú tieto hodnoty. veľmi dôležité.