Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mast na hemoroidy a akne?...pomaha?

cccccccccc

mast ??uz len ta forma hovori nie!!!!ved si poupchavate pory.okrem tohjo je x masti na hemoroidy, kazda obsahuje nieco ine, jedna na spevnenieciev a zniozenie krvacania, druha lokalne anestetikum a dezinfekcne prisady, dalsia bakt.lyzaty.tak ktora to potom ma byt???to su len prupovidky.

katulienka lienka

mast na hemoroidy...pocula som, ze naozaj pomaha na opuch pod ocami..mam hrozne vacky.skusala som vsetko mozne.obklady z caju, studene obklady, specialne kremy nahradzujuce operacny zakrok..nic nepomaha..a v tomto obdobi to mam cim dalej tym horsie.neviem si rady.pomozete mi prosim? pomoze mi mast na hemoroidy? dakujem

poliewoocka

Ani ja som nevedela, dozvedela som sa to zaciatkom tohto roka.Ved aj prvotne vyuzitie pytiolu je vlk:)
V mnohych liecivach su ucinne latky,ktore pomahaju este efektivnejsie pri liecbe roznych inych nemoci...

poliewoocka

Ano,dokonca som to spomenula aj v niektorej teme.Zmiernuje akne,aj bolave vriedky a je dobre si ju natriet na tvar po hlbkovom cisteni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.