Preco na Slovensku za vsetko platime?

Príspevok v téme: Preco na Slovensku za vsetko platime?
ja to nechapem:(

preco platime za nemocnice,lieky, odpad, najom ked mame byt v OV,proste za vsetko ked platime odvody a dane? sestra zije v Anglicku a tam neplatia za lekarov, pobyt v nemocnici, za odpad, proste za nic.. uz ma z toho ide porazit, zarobim 8 tisic korun cisteho mesacne a nemozem si dovolit nic. sestra zarobi okolo 50 tisic mesacne a zije sa jej lahsie, nezavidim, len nechapem, napr taky puder rimmel tu stoji 172,- sk a v Anglicku 3.49 libier. tak si to preratajte ako sa im fajne zije

lost

Uz aj samotny projekt EURa ako meny je samovrazda a to zakladatelia dokonale vedeli este predtym ako ho zaviedli..
Len tak pre priklad.. taky komplikovanejsi :)

lost

0vecka

samozrejme ze mi to vadi.

mna sa to nejak extra nedotyka, ale preco by mal mat niekto pravo okradat 6 MILIONOV ludi?

teda ak si sa nepytal na tu zimu :)

tak ako dane platime vsetci na NAS prospech a nie nejakeho vypalnika..

a co s tym narobime?
ak by som to napisal, tak aj v demokracii a slobode slov, ci samotnom srdci europy by ma zavreli ako v thajsku ;)

tak ale netreba robit nic.. staci cakat a koryto skor ci neskor vyschne a potom dame dalsie kolo pekne od zaciatku.

jajka001_

lost vadi ale co s tym narobis. uz len tie byty v Starom meste jak sa rozdavali...a co s tym? vedenie statu je skorumpovane, kazdy na to kasle. kazdy sa stara o seba. nahrabat si.

lost

ja fakt nechapem ako je mozne ze ludom nevadi to co sa deje...
par metrov cesty za 3 milony eur..
mytny system za takmer miliardu eur
a neviem co este..

proste nechapem :)

1% nad DPH bude uz len ako kavicka po luxusnom obede s prilohou najlepsieho kaviaru na svete alebo podobne srandy..

ale jedno im musim uznat.. maju cool fantaziu, ti co stale spekuluju... to sa proste chyta uz aj na Hollywood...

lost

no mozno :D

Ale za 20 rokov budeme v takej chudobe ze "2010" sa bude zdat ako rok bohaty :D

ktovie, uvidime.. ale podla historie toto plati, plus minus par vykyvov v grafe..

alebo ich poslat za dunaj, nech si okradaju niekoho ineho :)

vid take Dansko.. jedna z najbohatsich krajin sveta a tusim ze je tam korupcia uplne najnizsia na svete..

mozne to je, vsetko je mozne, ale treba chciet :)

lost

Ale nebojte sa, budte radi ze sme na tom ako sme, a milujte svojich politikov. Za 20 rokov si budete spominat na dnesne casy roku 2010 ako na zlate casy...