Preco na Slovensku za vsetko platime?

Príspevok v téme: Preco na Slovensku za vsetko platime?
ja to nechapem:(

preco platime za nemocnice,lieky, odpad, najom ked mame byt v OV,proste za vsetko ked platime odvody a dane? sestra zije v Anglicku a tam neplatia za lekarov, pobyt v nemocnici, za odpad, proste za nic.. uz ma z toho ide porazit, zarobim 8 tisic korun cisteho mesacne a nemozem si dovolit nic. sestra zarobi okolo 50 tisic mesacne a zije sa jej lahsie, nezavidim, len nechapem, napr taky puder rimmel tu stoji 172,- sk a v Anglicku 3.49 libier. tak si to preratajte ako sa im fajne zije

poliewoocka

:/Chciet je pekne...ale ako sa hovori-kto sa boji,nech nejde do lesa:)A myslim,ze radsej sa naucim po latinsky celu anatomiu ludskeho tela od caput-u az po digitus pedis ako Ustavu SR.Ale to som asi odbocila od temy:)

Ja nechapem dane na fakture od mobilnych operatorov.Ved ked uz raz zaplatis za hovor,pricom tarifa nie je vzdy konstantna,preco potom je tam to DPH???

samko r.

Za všetko sa platí? Teraz sa ešte skoro neplatí za nič. Počkaj až to "pravé" platenie ešte len príde, potom sa aj pos......

deee

obdivujem ta, ja nevravim, ze nemam hlavu na to, ale ja na to studium nemam zadok. Moja kamoska medicinu minuly rok uspesne skoncila a tie skusky jej nezavidim. JA mam dost ak sa ucim tyzden na jednu skusku(a to uz je vela) a ona sa ucila aj vyse mesiaca na skusku. Nevydrzala by som to...takze klobuk dole

poliewoocka

Dakujem Deee:)Ano,velmi rada by som sa dostala na medicinu...je to tazka skola takmer s nekonecnym studiom,ale kto uspesny(myslim cestnou formou)dnes nestuduje?A clovek sa uci cely zivot...

deee

O mojej skole sa tiez povrava, ze sa am da dostat po znamostiach, ale ja som sa mohla spoliehat len sama na seba. A dolezite je verit si. Ak si dobre spominam,tak chces ist na medicinu,ze? Myslim, ze ked mas vedomosti, tak sa tam musis dostat. Urcite tam bude par pripadov, ktory tam nemaju co robit, ale nemozu brat len po znamostiach, takze sancu mas. Drzim palceky