Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

betka12

Ahojte kocky,

vela z vas tu hovori o pomalom metabolizme a problemoch schudnut. Ja som vyskusala Stacker 3 XPLC a bola som velmi spokojna. Poriadne moj metabolizmus nastartoval. Za 3 tyzdne som dala dole 5 kg a to som neminula ani cele balenie. Beru sa 2 - 3 tabletky za den. Takze vydrzi minimalne mesiac. Pekny vecer vsetkym chudnucim. Beata

mucinko

Dobry vecer,
ja som si davnejsie kupila Lipoxal, ale ked som si precitala, ze obsahuje aj vitamin B, tak som ho nezacala ani brat, lebo ja z vitaminu B vzdy priberiem, aj ked ho beriem napr. ako doplnok pri antibiotikach. Zrejme aj preto niektore damy z Lipoxalu neschudnu. Mne sa dobre osvedcil Bio CLA Booster. Ked som ho brala, nemala som chut na sladke, co je, aspon pre mna, pri diete dolezite. Tiez sa mi osvedcil Minaxin. Bio CLA Booster v kombinacii s Minaxinom, zelenym cajom a cajom Pu ehr mi pomohol zhodit okolo 8 kil za styri mesiace. Ale nevyhoda akychkolvek tabliet na podporu chudnutia je v tom, ze ked ich prestanete brat, telesna vaha sa zacne zvysovat. Teda aspon u mna. Neviem, ci ma kazdy taku skusenost.
Ale bez ohladu na vyssie uvedene si celkovo myslim, ze sa nasa civilizacia a spolocnost az prilis vela zaobera telesnymi nedostatkami zdravych ludi. Velmi zalezi na tom, ako kto vyzera, pricom si myslim, ze by sme sa mali viac zaoberat charakterom, dusevnymi schopnostami a vlastnostami ludi a tesit sa zo zivota, aj ked nemame dokonale telo. Usilie o telesnu dokonalost mnohym kazi zivot, pricom si myslim, ze jednak nase tela su stvorene v sulade s matkou prirodou a jednak kazdy z nas je original, tak preco sa mame vtesnavat do ludmi vymyslenych noriem a predstav o tom, co je krasa. Kazdy si krasu predstavujeme inak a mame na krasu aj rozne naroky.
Pekny vecer
Mari

dia0001

Ahojte..Lipoxal som brala pred pár romi a schudla som nejake 2-4 kila...no jojo eferkt sa dostavil...nevedela som si ho vynachvalit...prezentovala som ho ako to najlepsie na chudnutie co existuje...ALE:asi pred 2 zýždnami som si ho kupila znova a odhodlana schudnut som ho uživala obmedzila stravu a cvicila...po 3 dnoch som takmer skoncila v nemocnici....bolo mi nenormalne zle..busenie srdca, tocil sa mi cely svet, nevladala som ani sediet...proste velmi zle stavy...dnes idem na to s rozumom...cvicim zdravo sa stravujem a som rozhodnuta ze si na moju vysnivanu postavu pockam trosku dlhsie...ak by ste niekto naivny chceli 2 pool mesacne balenie lipoxali tak ho darujem...

mandarinka

ahojte... prosim poradte mi... chcem schudnut aspon 5 kil. Nemyslim si ze som tucna ale mam vysku 165cm a vahu 61kg, ale tie nemiestne poznamky od okolia uz dalej nevladzem pocuvat... Brala som lipoxal ale bolo mi z neho len zle, a preto som dala dole 2kila, no bohuzial za cely mesiac... po vysadeni som o5 pribrala... pravidelne cvicim a stravu nemam najhorsiu, no stale sa nic nedeje. Ked nahodou nepriberiem, tak mi vaha stoji. Chodievala som behat 4-5krat do tyzdna a znicila som si kolena, co na moj vek (16rokov) je dost zle... uz neviem co mam skusit :( behat nemozem, strava nepomaha, a moje telo sa nemeni... namiesto toho som stale nervozna a hanbim sa chodit von.... da sa s tym nieco spravit?

Kerynka

Ahojte. Tak ja Lipoxal užívam už tretí týždeň ( niekedy 2x denne, niekedy 1x ) a dala som dole 4 kg. Je pravda že som sa trošku obmedzila v papaní a pijem iba minerálky. ale aj tak myslím že bez neho by som tak nechudla...

bodybuilder

baby, baby len so samotnych tabletiek na chudnutie vela neschudnete. Dolezite je k tomu pridat stravu a cvicenie. Vzorec je jednoduchy viac energie vydat ako pridat. Prosim nenechajte sa pomylit ani tym, ze vaha nejde rapidne dole. Svaly si tazsie ako tuk. Mnoho krat prave v zaciatkoch redukcnej diety tuk aj splaujete, ale vaha nejde dole. je to prave kvoli vyssie uvedenemu. Takze nestarcat halvu, dietovat a cvicit.