Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

mentolka18

ludiiiiiaaaaaa kto mi poradi ohladom lipoxal extreme ?????? pomaha???? ake mate skusenosti??? mozem pit kavu ked uzivam tieto tabletky?? a pit alkohol mozem???

tester

Kde bolo, tam bolo ... sýty hladnému neverí, zdravý chorému neverí. Pred pol rokom som mal vážne zdravotné problémy. Lekár mi odporučil zmenu životosprávy. Začal som športovať, zdravo sa stravovať. V priebehu 6 mesiacov som schudol 3 kilá. Počas dvoch týždňov úživania lipoxalu som schudol 5 kíl. Účinky lipoxalu:
-odvodňuje organizmus /piť veľa vody/
-zvyšuje frekvenciu srdca
-sťahuje svalstvo žalúdka
Chudnutie je namáhavé, myslím si že vydržím ešte dva týždne užívať lipoxal, potom sa budem snažiť udržať váhu bez lipoxalu.

tester

Kde bolo, tam bolo ... sýty hladnému neverí, zdravý chorému neverí. Pred pol rokom som mal vážne zdravotné problémy. Lekár mi odporučil zmenu životosprávy. Začal som športovať, zdravo sa stravovať. V priebehu 6 mesiacov som schudol 3 kilá. Počas dvoch týždňov úživania lipoxalu som schudol 5 kíl. Účinky lipoxalu:
-odvodňuje organizmus /piť veľa vody/
-zvyšuje frekvenciu srdca
-sťahuje svalstvo žalúdka
Chudnutie je namáhavé, myslím si že vydržím ešte dva týždne užívať lipoxal, potom sa budem snažiť udržať váhu bez lipoxalu.

buduci golem

ked budem velky, budem zenam predavat pripravky na chudnutie
:)
je to proste zaruceny biznis, ani milion dokazov o neucinnosti alebo skodlivosti ich neodradi od kupy
ani keby OSN, prezident Bush, papez Madona, David Beckam, Mariana Durianova, mimozemstania ci vesmirni lide prisahali, ze je to na nic, biznis pojde dalej
:))

matiasova :o)

usiko
úplne už s tebou suhlasim...
už ich neberem asi 3mesiac....
jem zdravo...
ovocie,zeleninu,cestoviny,mäso,musli chrumky ...atd...
a citim sa výborne...že už neberm žiadne lieky...
ani laxativa ani LIPOXAL
len dakedy pijem ten senný čaj (ja fajny)

usiko

matiasova....ako to pri tej vahe co mas si chcela schudnut? a este pomocou tabletiek? No, tak nehnevajte sa baby, si uvedomte, pre koho tabletky an chudnutie su....pre zufale zeny, ktore svoje nestastie v inych oblastiach, napr. v pracovnom, sukromnom, sexualnom zivote zajedaju somarinami...pre zeny, pre ktore je jednoduchsie sa nazrat a mat z toho jedla radost ako spravit nieco so svojim zivotom....pre zeny, co sa budu stazovat, aku ony nemaju sebadisciplinu, a pri najblizsej prilezitosti zozero vsetko co vidia.....to ste vy? Nie, nie ste, tak sa spamatajte a nedajte zarabat firmam, co taketo pripravky ponukaju...je to strata penazi a zdravia.....Pevna vola, dajte sa do toho a jedzte len tolko, co potrebujete, ak inak nie, dajte si delenu stravu, ja ju mam uz 11 rokov a drzim si hmotnost na tej istej urovni, plus minus dva kila.....ak uz ani tak nie, 5HTP od RNG predajni vam pomoze ziskat psych. pohodu a nebudete sa objedat...a chut na sladke nebudete mat....

matiasova :o)

Niečo k LIPOXLU EXTREME...
Ked som si ho išla kúpiť do lekárne
pani MAGISTRA ma hneď upozornila
´´že tento červený lipoxal nesmu brat ľudia čo maju problémy s tlakom)
TEN biely až tak neškodi ...
Prawda mna to vtedy nezaujímalo..len si kecaj dalej som si pomyslela...
Ale ja mám problemy s tlakom , mam výšši tlak ten DOLNY a pulz mam tiež výšši.
OKI ale neriešila som to...
Začala som brat LIPOXAL 3tablety denne
týžden prešiel a nič..bolo mi fajne..
Ale asi po týždni mi raz prišlo vééľmy ZLE..ale strašne...velke kŕče v bruchu...silné búšenie srdca,bolest hlavy..cela som sa triasla...
Hned som išla za mamkou nech mi zmera talak....Bože..ked som videla ten tlak bolo mi horšie...
môj tlak bol vtedy :
155 -horný
110 - dolny
145 - pulz
Hned mi dala celu tabletu od tlaku a niečo na ukludnenie....
Bolo mi zle až do rána...
Som si povedala...že den-dva si dám prestavku...a budem brat len 1za den
ale to iste sa zopakovalo....museli sme volat rýchlu...ved ked ma človek taky tlak...ja neviem aj infark može dostat

Od vtedy som si povedala
Radšej budem aj tučna....ale nech mi neni zle...a chcem žit!
Tak holky ak chcete chudnut..tak nič neberte žiadne tablety na chudnutie...lebo len škodia,a možu aj zabit !!!!!
p.s. mam 19rokov 17cm vaha sa koliše 53-55kg

tester

Pohyb lieči a je pritom zadarmo. Každý však podľa svojich schopností. Ak by sa objavila alergická reakcia na pohyb, okamžite pohyb ukončite. Pre hyper-extrémistov odporúčam hodinový beh pred spánkom v šuštiakovej súprave, ktorý znásobí účinok Lipoxalu. Pred tým ako sa začnete hýbať poraďte sa so svojim lekárom.

tester

Motivácia je dôležitá, ale dôležité sú nielen naše psychické schopnosti ale aj fyzické možnosti. Nedávať si nereálne ciele. Každý je iný. Ak skúšame nový liek, je dôležité zistiť či nemáme alergiu na niektorú zložku prípravku. Tak ako testujeme novú kozmetiku najskôr na pokožke ruky a až potom si ju dáme na tvár. Lipoxal obsahuje horké látky, ktoré sú ťažko stráviťeľné a spôsobujú sťahovanie žalúdka, ako krúžok na žalúdku, takže nevyhnutne musíme znížiť príjem potravy ak sa chceme vyhnúť žalúdočným nevolnostiam. Na odľahčenie žalúdka odporúčam ziesť kúsok čokolády a užiť pangamín. Zásadne užívať Lipoxal po jedle nie pred jedlom.
Prvý deň užívania Lipoxalu neodporúčam viesť motorové vozidlo, pretože je narušená psychomotorika prvotnou vysokou dávkou účiných látok z čaju. Na druhý deň je už organizmus v rovnováhe. V žiadnom prípade neprekračujte predpísanú dennú dávku, pri predávkovaní môžete upadnúť do bezvedomia.