kondom mi ničí erekciu

zuzana175

nika,citala som o tom vaginalnom kruzku.velmi zaujimave.ale asi si dam len klasicku hormonalnu antikoncepciu v tabletkach.uz som ju mala a ziadne problemy neboli.a ty pouzivas nejaku ochranu?
a to bud rada,ze priatel chce ist k lekarovi.ja toho mojho prehovaram uz dlhe mesiace,ale nechce tam ist.len ho v tom podpor.

del12

Ja ked co i len zacitim kondom v ruke, alebo ho vidim, tak mi penis zmakne, alebo hned len co ho navleciem, takže som to použil len par krát.Som pri tom uplne neschopný.

kamilka

D_nika ty používaš ten pharmatex?aké máš s tým skusenosti?je určite spolahlivý aj keby sa priatel spravil do teba?

D_nika

zuzi, preco sa nechranis nejakou antikoncepciou? je vela moznosti... www.pharmatex.sk www.vaginalnykruzok.sk

a k teme, aj moj priatel ma ten problem... ked si ho nasadi, tak koniec... dost ma to hneva, on chce zajst k sexuologovi... alebo na urologiu alebo cosi.. nemate nejake skusenosti???

zuzana175

zecky, taky problem ma aj moj partner.preto vzdy ideme bez kondomu a ani antikoncepciu nemam.aj ja by som rada vedela,o com to je.ale uz ma to dost trapi.