Durex performa - zaberá?

dididid

zakupil osm si tieto kondomy lebo mam problem , spravim sa aj do 2 min, co je hrozne, a bohuzial mi tie kondomy nepiomahaju co mam robit? kolko krat sa s parterkov milujem je moznost ze budem vo vydrznosti stale lepsi a lepsi? alebo to bude stale take rychle?

smolo

nesuhlasim - mne to napriklad pomohlo a rozhodne som vydrzal ovela viac..povedzme miesto 15 minut aj 40 :) dolezite je precitat si navod. po nasadeni toho kondomu by ho mal aspon pol minutku nechat ucinkovat a nezasuvat hned, aby sa ucinna latka "vstrebala". urcite vam to pomoze,m ved potom daj vediet:)

mio

Mam ich odskusane, za tie peniaze to nestoji. Ten rozdiel je minimalny.
Ale su este jedny durexy, take zelene pepermintove, ktore chladia. Tie pomahaju, ale problem je v tom, ze potom sa ani partnerka nevedela spravit, lebo to proste chladi.

ccc

ahoj, aj my s priatelom mame rovnaky problem, ze sa dost rychlo spravi, tak sme kupili tieto kondomy, ale tak nam to nepomohlo

kamilka

určite to nemôže zničiť erekciu,my ich tiež používame a skutočne dlhšie trvá kým sa priatel spraví ako pri obyčajnom,zdajú sa mi také hrubšie tak asi preto