Tlak pri sexe?

hellfire

Moja sa tiez niekedy stazuje ked idem na doraz :)), ale iba ked nieje poriadne uvolnena. Ked sa uplne odda sexu tak vtedy ju to vobec neboli a dokonca este ma chyti za zadok a doraza ;-).

skusena

kesrtin:neboj,aj to sa spravi,ten moj studuje v brne,tak sa vidame cez viknedy,akurat cez prazdniny je to intenzivnejsie

skusena

ved jasne,on oto chce lne cvik,ja uz zazivam nejake prijemne pocity,teda zatial ziadny orgazmus....ale tak snad aj to pride:)lebo priatel sa snazi...ale ja neviem,mne sa veci tsvaju skor anhodne,nielen,co sa tohto tyka:P

kristi

Summer_: mala som aj ja taky pocit. skusena ma pravdu. ked ma priatel pred sexom poriadne vylize a uplne navlhci tak nemavam take pocity....

kerstin

skusena: no my spolu nespavame tak casto bo ne je doma, ale tak tesim sa uz na to ked si to zacne uzivat aj ja...dakujem teraz si ma upokojila :) bo som sa bala ze sa to nikdy neupravi

skusena

kesrtin:v pohode,ja som s tym tiez mala spociatku problemy..sice,este to neni dokonale,ale uz aspon ziadny tlak a pomaly si to zacinam aj uzivat:)ted aucim sa:P

Summer_

Inak mna po sexe boli ked si sadam :D Teda nie vzdy ale obcas sa mi to stane ... je mozne ze je to tym ze este spolu nespavame dlho?

skusena

baby nebojte sa,ono sa to casom spravi,prvy mesiac,ked som sa so svojim priatelom milovala,tak som to citila tiez,ale postupom casu je to stale lepsie a lepsie...a uz ziadny tlak